„Wdzięczni Polskiej Wsi”

  • 30.08.2021, 22:20
  • Halina Szymańska
„Wdzięczni Polskiej Wsi”
„Wdzięczni Polskiej Wsi” to hasło dożynek ogólnopolskich, które odbyły się na Pomorzu Zachodnim w Bobolicach. udział w nich wziął Premier RP Mateusz Morawiecki. Uroczystość jest podziękowaniem za zakończenie żniw i prac polowych.

Rząd przygotowuje program ubezpieczeń dla rolników. Już w tym roku przyjmiemy wielki program ubezpieczenia od klęsk żywiołowych i tych innych, przed którymi trudno się obronić, jak ASF, jak ptasia grypa. Nie będzie to program komercyjny. Będzie to program powszechny, dla całej polskiej wsi, wszystkich polskich rolników.

 

W dożynkach uczestniczyła radna Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego Halina Szymańska, jednocześnie prezes Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Warszawie. Na zdjęciu Halina Szymańska z Kołem Gospodyń Wiejskich z Gminy Wolin.

 

Halina Szymańska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe