Twoja kolekcja sztuki...

  • 29.08.2021, 21:10
  • Business & Culture
Twoja kolekcja sztuki...
Łempicka, która jest najdroższym polskim artystą w historii i trzecią najdroższą artystką na świecie, Beksiński – jeden z najbardziej niezwykłych polskich malarzy i fotografików oraz Stryjeńska nazywana księżniczką malarstwa polskiego. Od niedawna ich prace można podziwiać już nie tylko w muzeach. Dzięki posiadanym przez BOSZart wyłącznym prawom do reprodukcji każdy może mieć te wybitne dzieła we własnym domu! Portfolio marki obejmuje kilkadziesiąt najważniejszych nazwisk ze świata polskiej i światowej sztuki.

Pragnienia posiadania na ścianie obrazu Matejki, Moneta, Van Gogha czy Wyczółkowskiego nie muszą pozostawać w sferze marzeń. Drukarnia artystyczna BOSZart jest w stanie je spełnić. Dzięki wyjątkowej technologii i dbałości o detal wykonania oferowane reprodukcje na płótnie spełnią wymagania największych pasjonatów sztuki. Swojego ulubionego artystę można mieć w formie kalendarza, plakatu albo obrazu.

 

W portfolio marki znaleźli się najwięksi światowi i rodzimi artyści, zarówno malarze, jak i fotograficy oraz plakaciści. BOSZart jest jedynym licencjonowanym producentem reprodukcji prac Stryjeńskiej, Łempickiej oraz Beksińskiego. Jednak w ofercie BOSZart można znaleźć także takie nazwiska jak takie nazwiska jak: Malczewski, Schulz, Kossak, Witkacy, Wyspiański, a nawet Monet i Van Gogh. Słowem ikoniczne postacie światowej historii sztuki.

 

Każda reprodukcja na płótnie tworzona jest na indywidualne zamówienie, dzięki czemu drukarnia może zapewnić jej odpowiednią jakość. Uzupełnieniem oferty są wyjątkowe albumy poświęcone twórczości tych artystów.

 

Nowością jaką oferuje BOSZart w swojej ofercie jest również usługa wykonania inkografii. Są to w dużym skrócie wysokiej jakości grafiki, posiadające swój numer i certyfikat autentyczności. W chwili obecnej dostępne są inkografie Beksińskiego.

 

Wydawnictwo Bosz, które realizuje te unikatowe projekty zdobyło w ostatnim czasie godło „Teraz Polska” w XXXI edycji Konkursu na Najlepsze Produkty i Usługi dla albumów książkowych. Wyjątkowa jakość realizowanych przez Bosz publikacji została doceniona także w Japonii, gdzie kalendarz z reprodukcjami Tamary Łempickiej na rok 2021 zdobył srebrną nagrodę w międzynarodowym konkursie Japan Calendar Award 2021.

 

 

BOSZart, www.boszart.pl

Business & Culture

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe