Zachodniopomorska KAS doceniona za swój profesjonalizm

  • 29.08.2021, 20:31
  • Małgorzata Brzoza Izba Administracji Skarbowej w Szczecinie
Zachodniopomorska KAS doceniona za swój profesjonalizm Certyfikat
  • Amerykańska armia po raz kolejny doceniła zachodniopomorską KAS.
  • Podziękowanie za wsparcie i obsługę odpraw celnych skierowano do Centrum Urzędowego Dokonywania Odpraw Oddział Celny „Nabrzeże Łasztownia” w Szczecinie.

 

Centrum Urzędowe Dokonywania Odpraw Oddział Celny „Nabrzeże Łasztownia” w Szczecinie otrzymało Certyfikat Uznania od „571ST” Zespołu Kontroli Ruchu armii amerykańskiej.

Jest to kolejne uznanie pracy funkcjonariuszy Zachodniopomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Szczecinie.

Funkcjonariusze otrzymali certyfikat w podziękowaniu „za doskonałą obsługę klienta od grudnia 2020 r. do sierpnia 2021 r. za wybitne wsparcie 571 grupy kontroli ruchu przy odprawach celnych, które zapewniło swobodę przemieszczania się i sprawne misje dla ponad 37 jednostek działających na scenie europejskiej. Wasza bezinteresowna służba i profesjonalizm odzwierciedlają wielkie uznanie dla Was, od 571. zespołu kontroli ruchu, 49. batalionu transportowego i armii Stanów Zjednoczonych ”

Małgorzata Brzoza Izba Administracji Skarbowej w Szczecinie

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe