Rozpoczął się nowy rok szkolny…

  • 05.09.2017, 21:33
  • Stanisław Razmus
Rozpoczął się nowy rok szkolny…
Uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego w Gryficach odbyło się z udziałem Burmistrza Gryfic Andrzeja Szczygła w Szkole Podstawowej nr 4.

To pierwszy rok szkolny z 8 klasową szkołą podstawową, bez zlikwidowanych przez najnowszą reformę oświatową gimnazjów. Jak powiedział burmistrz Andrzej Szczygieł wszystkie remonty budynków szkolnych pod kątem dostosowania do nowych warunków udało się przeprowadzić w terminie. W Szkole Podstawowej nr 4 – funkcjonującej teraz w dwóch obiektach połączonej ze zlikwidowanym Gimnazjum nr 2 naukę podjęło 924 uczniów w tym 80 pierwszoklasistów.

Na efekty reformy oświatowej będziemy musieli trochę poczekać, uczniowie jak na razie nie dostrzegają istotnej, poza zmianą nazwy różnicy.

Wszystkim rozpoczynającym naukę uczniom życzymy sukcesów…

Stanisław Razmus

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe