Na Gotyckim Szlaku 2021

  • 25.08.2021, 21:34
  • Trzebiatowski Ośrodek Kultury
Na Gotyckim Szlaku 2021 Orkiestra w Muzeum Narodowym

Fundacja Akademia Muzyki Dawnej wspólnie z Trzebiatowskim Ośrodkiem Kultury zaprasza na kolejną odsłonę XII Letniego Festiwalu Wędrownego Na Gotyckim Szlaku 2021. Będzie to okazja do poznania historii i kultury Trzebiatowa, miasta nad Regą położonego zaledwie 8 km od morza. Spotkanie rozpocznie zwiedzanie z przewodnikiem Pałacu nad Młynówką, następnie wieczór wypełni koncert XIX wieczny salon muzyczny, serenady i tańce na orkiestrę smyczkową Feliksa Mendelssohna-Bartolhdy’ego, Edvarda Griega, Piotr Czajkowskiego, Antonina Dvořáka i Mieczysława Karłowicza w wykonaniu Orkiestry grającej na instrumentach historycznych.

 

Sobota, 28 sierpnia 2021

Pałac nad Młynówką/Trzebiatowski Ośrodek Kultury ul. Wojska Polskiego 67

 

17:00 zwiedzanie z przewodnikiem

 

18:00 koncert Orkiestry Fundacji Akademia Muzyki Dawnej pod dyr. Pawła Osuchowskiego

Ze względu bezpieczeństwa sanitarnego nie organizujemy w tym roku przejazdów autokarowych, zachęcamy wszystkich entuzjastów festiwalowych spotkań do skorzystania z indywidualnego transportu.

Partnerem spotkania Na Gotyckim Szlaku w Trzebiatowie jest Urząd Miejski w Trzebiatowie. Festiwal dofinansowany jest ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, w ramach programu Kultura Dostępna, Miasto i Gmina Trzebiatów a także otrzymanych z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego oraz Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków w Szczecinie.

Na całość wydarzenia wstęp wolny, zapraszamy serdecznie i do zobaczenia Na Gotyckim Szlaku!

Trzebiatowski Ośrodek Kultury

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe