DZIEŃ CERKWICY 2021

  • 24.08.2021, 11:28
  • Źródło: karnickie.info
DZIEŃ CERKWICY 2021
W sobotę 28 sierpnia 2021 r. zapraszamy na festyn z okazji DNIA CERKWICY. W programie imprezy m.in. wielkie gotowanie z Robertem Bochenko, zabawa pod chmurką z DJ-em, plac zabaw dla dzieci oraz gwiazda wieczoru - grupa Long&Junior

W sobotę, 28 sierpnia 2021 r. na cerkwickim stadionie odbędzie się festyn rodzinny organizowany przez Wójta Gminy Karnice Lecha Puzdrowskiego oraz Sołtysa Marka Grzelaka. Dzień Cerkwicy to wyjątkowe cykliczne wydarzenie nie tylko dla mieszkańców tej miejscowości. Po covidowej przerwie impreza powróciła na stadion, by mieszkańcy Cerkwicy i okolic mogli spotkać się i wspólnie spędzić czas przy dobrej muzyce. Wydarzenie rozpocznie się o godz.16:00.

Na najmłodszych uczestników imprezy czekał będzie duży plac zabaw w postaci dmuchanych zjeżdżalni. Nie zabraknie też stoiska z watą cukrową, popcornem, balonami z helem oraz zabawkami. Fani gier natomiast będą mieli możliwość skorzystania ze strefy VR. Za pomocą specjalnych gogli będzie można przenieść się do wirtualnego świata. Zatarcie granicy między światem rzeczywistym, a wirtualnym i wrażenie fizycznej obecności w ulubionej grze to niezapomniane wrażenia oraz świetna zabawa. Kolejnym ważnym punktem festynu będzie wspólne gotowanie. O kulinarny element imprezy zadba Robert Bochenko – znany szczeciński dziennikarz, bloger kulinarny i mistrz kuchni. Jaka potrawa powstanie w wielkim garze podczas cerkwickiego festynu? To jest na razie tajemnicą, ale bez wątpienia będzie bardzo smacznie.

O godz.17:30 będzie miała miejsce główna atrakcja Dnia Cerkwicy czyli występ gwiazdy wieczoru – zespołu Long&Junior. Każdy klubowicz i fan muzyki tanecznej zna z pewnością twórczość grupy, bo jej utwory goszczą we wszystkich dyskotekach w kraju. Ogromną popularność zespołowi przyniósł album „Bo ja tańczyć chcę” oraz utwory takie jak „Tańcz, Tańcz, Tańcz”, „Bądź moją królową”, „Kolorowa sukienka” czy „Lubię to się bawię”. Koncerty Long&Junior to duża dawka pozytywnej energii, która porwie do tańca każdego. Nie będzie to jednak koniec muzycznej uczty. Dzień Cerkwicy zwieńczy zabawa pod chmurką z DJ. Atrakcji będzie wiele i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy więc w imieniu organizatorów 28 sierpnia na stadion do Cerkwicy.

Źródło: karnickie.info

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe