POGOŃ Szczecin

  • 23.08.2021, 12:41
  • Paweł Drąg
POGOŃ Szczecin
NEWSLETTER

Mamy dla Was ofertę na preferencyjnych warunkach. Proponowany voucher obejmuje dostęp do pakietu CANAL+. W pierwszym miesiącu korzystania zapłacicie za pakiet CANAL+ w CANAL+ Online 10 zł. W trzech kolejnych miesiącach 30 zł za miesiąc, zamiast 45 zł! Podane ceny uwzględniają rabat 5 zł miesięcznie za zgody marketingowe.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/ekstraklasa-w-waszych-domach/

 

Chcesz poznać go bliżej? Nadarza się ku temu świetna okazja! W sobotę, 21 sierpnia, w szczecińskiej siedzibie Lexus Szczecin, przy Mieszka I 25, odpędzie się przedpremierowy pokaz tego wyjątkowego auta. Portowcy zapraszają!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/pokaz-lexusa-nx-juz-w-te-sobote/

 

Kolejna seria gier przechodzi już do historii. Dwie pierwsze drużyny umacniają się na prowadzeniu, ale pogoń za nimi jeszcze nie nabrała tempa.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/poscig-za-liderem/

 

Po wyjątkowo mocnym notowaniu z ubiegłego poniedziałku tym razem mieliśmy dość specyficzny tydzień – nasi kibice często używali aplikacji, dokonali stosunkowo dużo zakupów, jednak wszystkie na dość niskie kwoty. Dlatego też nagroda kibica tygodnia winna być wręczona Wam wszystkim, którzy pamiętacie o nas i cały czas dokładacie swoje cegiełki do rozwoju Pogoni. Dziękujemy!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/7632-2/

 

Aplikację zainstalowało dotychczas 7665 kibiców. Chcemy jednak więcej, więc zachęcamy do korzystania z naszej i Waszej apki! Na ten moment dokonaliście 2925 zakupów. Po zaksięgowaniu wszystkich płatności będzie wiązało się to z otrzymaniem przez Pogoń 12 333,74 zł. Mocno pracujecie na ten sukces, gdyż dokonaliście transakcji na łączną kwotę 352 097,72 zł.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/po-wspolny-cel/

 

Zbiórka jest organizowana z inicjatywy naszego Partnera – Szczecińskiej Energetyki Cieplnej. Datki na wsparcie dziewczynki będą zbierane przez wolontariuszy, zaopatrzonych w dwa identyfikatory – klubowy oraz grupy wspierającej Ingę. Spotkacie ich w okolicach kołowrotków stadionowych – przed meczem, a także tuż po spotkaniu.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/pomoz-malej-wojowniczce-zbiorka-dla-ingi/

 

Kolejną kapitalną wiadomością jest to, że ta współpraca jest niejako owocem zaangażowania kibiców Pogoni w proces wspierania naszego partnerstwa. W najlepszy możliwy dla wszystkich stron sposób, ponieważ poprzez wybór opcji bankowych, które są dla Was najdogodniejsze. Wasze zainteresowanie ofertą PKO Bank Polski skutkowało otrzymaniem przez nas środków, które zostaną przeznaczone na obrandowanie Centrum Szkolenia Dzieci i Młodzieży identyfikacją wizualną tożsamą z Pogonią. Wielkie brawa dla Was, Portowcy, ale równie gromkie oklaski dla PKO Bank Polski!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/pko-bank-polski-wspiera-pogon/

 

Nasz Partner proponuje zabawę, w której będzie można wziąć udział w godzinach od 13:00 do 15:00. Organizatorzy przygotują dmuchaną bramkę piłkarską. Za skierowanie piłki w konkretne punkty, czeka zdobycz w postaci określonej liczby punktów. To konkurencja podoba do rywalizacji w Turbokozaku. Najlepsze 10 osób otrzyma vouchery, umożliwiające miesięczny darmowy dostęp do pakietu CANAL+. Być może to niejedyna atrakcja, więc tym bardziej zachęcamy do wizyty w Strefie Kibica!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/baw-sie-razem-z-canal/

 

 


 

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe