#PoznajmySię trafia do Kamienia Pomorskiego i Nowogardu

  • 20.08.2021, 12:37
  • Przemysław Łonyszyn - Polska 2050
#PoznajmySię trafia do Kamienia Pomorskiego i Nowogardu

W najbliższą niedzielę, 22 sierpnia, wolontariusze i członkowie Stowarzyszenia Polska 2050 w ramach ogólnopolskiej akcji #PoznajmySię pojawią się w kolejnych dwóch powiatach województwa zachodniopomorskiego – kamieńskim i goleniowskim.

Najpierw ubrani w żółte koszulki ludzie reprezentujący ruch Polska 2050 pojawią się w Kamieniu Pomorskim, gdzie spacerować będą po Starym Rynku oraz pobliskich uliczkach. Początek o godzinie 10:30.

Następnie ekipa Stowarzyszenia Polska 2050 przeniesie się do Nowogardu, gdzie spacerować będzie wzdłuż deptaku nad Jeziorem Nowogardzkim. Akcja rozpocznie się około godziny 13:00

Przypominamy, że #PoznajmySię to ogólnopolski cykl spotkań osób reprezentujących ruch Polska 2050 z mieszkańcami naszego kraju. Obie strony podczas tych spotkań mają okazję wzajemnie się poznać. Przedstawiciele ruchu poznają problemy, z jakim borykają się rodacy w różnych miastach i miasteczkach Polski. Polacy mają szansę dowiedzieć się więcej o ideach i założeniach szybko rozwijającego się ruchu Polska 2050.


 


 

Przemysław Łonyszyn - Polska 2050

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe