„Wieczór z Muzami nad Regą”

  • 06.08.2021, 09:37
  • red.
„Wieczór z Muzami nad Regą”
To kolejna ciekawa propozycja kulturalna Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zbigniewa Załuskiego dla mieszkańców Gryfic. Impreza zorganizowana na Błoniach Parku Miejskiego w Gryficach przyciągnęła nie tylko licznie przybyłych mieszkańców Gryfic ale także wielu odpoczywających na naszym wybrzeżu turystów.

Wieczorny koncert z gwiazdami to pełne krzesła i ławki rozmieszczone na błoniach, , gorące oklaski i doskonała festynowa zabawa.

Doskonały klimat i artystyczne przeżycia to nie jedyny efekt tej muzycznej imprezy. Dla tych którzy z jakichś przyczyn nie znaleźli jeszcze czasu na udział w spisie powszechnym zorganizowano Mobilny Punkt Spisowy, który cieszył się całkiem sporym zainteresowaniem mieszkańców.

Dla tych którzy nie mieli możliwości dotrzeć na koncert na fanpage’u Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gryficach przygotowano transmisję online.

 

red.

Zdjęcia (22)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe