Zapraszamy na dziewiąty koncert w ramach 10-tej edycji Gryfickiego Lata Muzycznego

  • 19.08.2021, 22:57
  • Gryficki Dom Kultury
Zapraszamy na dziewiąty koncert w ramach 10-tej edycji Gryfickiego Lata…

Koncert pt. ALEfestiwALE czyli PRL się bawi na FEST odbędzie się 22 sierpnia 2021 o godz. 17:00 w Ogrodzie Japońskim w Gryficach.

O koncercie:

wykonawcy

ANNA MICHALSKA

KLAUDIUSZ KAPŁON

TOMASZ RACZKIEWICZ

 

ALEfestiwALE to coś więcej niż tylko koncert z przebojami. To przede wszystkim wielkie święto polskiej – i nie tylko polskiej – piosenki, spotkanie z prawdziwymi osobowościami estrady, gwiazdami, które swój statut zdobyły przed mikrofonem, a nie w telewizjach śniadaniowych, czy na portalach plotkarskich.

Wyruszymy w sentymentalną podróż do czasów, gdy Sopot i Opole stawały się niekwestionowanymi stolicami Polski, a wielomilionowa publiczność zgromadzona na widowni, przed telewizorami i radioodbiornikami

z zapartym tchem śledziła wyniki poszczególnych konkursów. To właśnie tam rodziły się takie legendy jak Maryla Rodowicz, Czesław Niemen, Zbigniew Wodecki.

Tam też rozbrzmiewały takie przeboje jak: Cała sala śpiewa z nami, Do zakochania jeden krok, Kolorowe jarmarki, Dziwny jest ten świat, Lubię wracać tam gdzie byłem już, Gdzie się podziały tamte prywatki, Małgośka oraz Lady carnival, Malovany dzbanku i wiele innych.

Niewątpliwym atutem koncertu ALEfestiwALE są anegdoty i wspomnienia festiwalowe wykonawców, krytyków muzycznych, producentów.

Gryficki Dom Kultury

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe