Zakończenie „Czytających Podwórek”- w Trzebuszu

  • 14.08.2021, 14:00
  • Trzebiatowski Ośrodek Kultury
Zakończenie „Czytających Podwórek”- w Trzebuszu
Nasz akcja dobiegła końca. W tym roku świętowaliśmy 10 lecie” Czytających Podwórek”. Było nam niezmiernie miło spotykać się z dziećmi w okolicznych wsiach i rozmawiać na temat ekologii, czytelnictwa, otaczającej przyrody czy ulubionych pasji.

Ostatnie wakacyjne spotkanie odbyło się w Trzebuszu. Pani dyrektor Trzebiatowskiego Ośrodka Kultury Renata Teresa Korek przeczytała “Wierszowanki do poduszki”, a Karolina Kurczewska –bibliotekarka opowiedziała o zwierzętach naszych łąk, pól i lasów. Dzieci super odpowiadały na pytania dotyczące ekologii i znajomości zachowań zwierząt za co otrzymały nagrody książkowe.

 

Jako prace plastyczną wykonały zwierzątka z talerzyków papierowych z użyciem farb, plasteliny, kolorowego papieru lub kredek. Na koniec został rozdany ekologiczny poczęstunek.

Dziękujemy za współpracę pani Emilii -sołtys i opiekunce świetlicy TPD.

 

Projekt „Czytające podwórka ” otrzymał dofinansowanie ze Starostwa Powiatowego w Gryficach.


K.K

Trzebiatowski Ośrodek Kultury

Zdjęcia (22)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe