Otwarcie hotelu B&B Lublin Centrum coraz bliżej

  • 07.08.2021, 23:00
  • Buena Vista
Otwarcie hotelu B&B Lublin Centrum coraz bliżej Fot. B&B Hotels Polska
130 pokoi, sala śniadaniowa, sala konferencyjna i podziemny parking – to pozycje, które znajdą się w ofercie hotelu B&B Lublin Centrum, który już wkrótce otworzy swoje podwoje dla gości. Będzie to już dziewiąty obiekt, słynącej z atrakcyjnych cen i doskonałej lokalizacji obiektów, sieci B&B Hotels w naszym kraju.

Hotel B&B Lublin Centrum przy ul. Dolnej 3 Maja dołączy do już działających obiektów B&B Hotels w Warszawie, Łodzi, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach, Toruniu, Nowym Targu oraz w Rzeszowie. W przyszłości lista ta z pewnością jeszcze się wydłuży, bo sieć planuje w naszym kraju kolejne inwestycje, koncentrując się przy tym w znacznym stopniu na możliwości rozwoju poprzez najem.

 

Aktualnie w obiekcie są prowadzone ostatnie prace wykończeniowe. Jednocześnie trwa aranżacja przestrzeni wewnętrznych i wyposażanie obiektu. Rozpoczęto także porządkowanie terenu wokół inwestycji. Oznacza to, że już wkrótce lubelska baza hotelowa wzbogaci się o nowe miejsca noclegowe w centrum miasta. Kiedy to nastąpi?

 

Chcielibyśmy przyjąć pierwszych gości najszybciej, jak tylko będzie to możliwe. Liczymy, że uda nam się to w czwartym kwartale tego roku. Dokładna data otwarcia hotelu B&B Lublin Centrum będzie zależała od tego, kiedy otrzymamy pozwolenie na użytkowanie obiektu – mówi Béatrice Bouchet, prezes zarządu B&B Hotels Polska.

 

Hotel B&B Lublin Centrum ma być skategoryzowany jako obiekt dwugwiazdkowy. Goście otrzymają do dyspozycji 130 komfortowo wyposażonych pokoi, które zapewnią przyjazną przestrzeń zarówno do pracy, jak i odpoczynku. Przy pełnym obłożeniu, w hotelu będzie mogło nocować 284 gości. Podobnie jak inne obiekty należące do sieci będzie on w całości klimatyzowany, znakomicie wyciszony i zapewni gościom bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu. Uzupełnieniem oferty będzie sala śniadaniowa, a także sala konferencyjna o powierzchni 34 m2 wyposażona w nowoczesny sprzęt audiowizualny, przydatny podczas organizacji spotkań biznesowych. Osoby podróżujące samochodem, będą mogły dodatkowo skorzystać z podziemnych miejsc parkingowych.

 

Położenie hotelu w sąsiedztwie Starego Miasta, licznych atrakcji turystycznych, a także ważnych arterii komunikacyjnych w połączeniu z atrakcyjną ofertą cenową może sprawić, że hotel B&B Lublin Centrum stanie się jednym z jaśniejszych punktów na hotelowej mapie miasta.

 

B&B Hotels to francuska sieć hotelowa, która swój międzynarodowy sukces zbudowała na doskonałej lokalizacji swoich obiektów, połączonej z profesjonalną obsługą i korzystnymi cenami. Pod jej szyldem działa już prawie 600 hoteli w 14 krajach (stan na lipiec 2021): we Francji, Niemczech, Włoszech, Hiszpanii, Polsce, Austrii, Belgii, Czechach, Portugalii, Słowenii, Szwajcarii, Holandii i na Węgrzech, a także w Brazylii.

 

www.hotelbb.com

www.facebook.com/BB.Hotels.Polska


Grupa B&B Hôtels to trzecia co do wielkości sieć hoteli we Francji, która powstała w 1990 roku. Hotele B&B należą do segmentu hoteli ekonomicznych, stawiających na jakość, doskonałą lokalizację, indywidualny design oraz profesjonalną i miłą obsługę. Sieć posiada obecnie (stan na lipiec 2021) hotele we Francji (310), w Niemczech (146), we Włoszech (49), w Hiszpanii (38), w Szwajcarii (7), w Brazylii i Portugalii (6), Austrii (5), w Belgii (3), a także po jednym w Czechach, Słowenii, Holandii i na Węgrzech. Grupa B&B Hotels rozwija się dynamicznie również w Polsce, gdzie działają już obiekty w Warszawie (154 pokoje), Łodzi (149), Wrocławiu (140), Krakowie (130), Katowicach (105), Toruniu (93) Nowym Targu (76) oraz Rzeszowie (65).

Buena Vista

Zdjęcia (2)

Beatrice Bouchet Prezes Zarządu B&B Hotels Polska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe