POGOŃ Szczecin

  • 09.08.2021, 10:45
  • Paweł Drąg
POGOŃ Szczecin
NEWSLETTER

– Jesteśmy zachwyceni nawiązaniem współpracy z Pogonią Szczecin. Wraz z bratem i wspólnikiem Marcinem od najmłodszych lat jesteśmy obecni na stadionie przy okazji meczów jako kibice, a teraz dołączamy również do grona partnerów biznesowych klubu. Pogoń Szczecin to marka, której nie trzeba nikomu przedstawiać, udanie łączy sport z biznesem, odnosząc pasmo sukcesów. Doskonale wpisuje się to w nasze wartości, dlatego bez zawahania podjęliśmy decyzję o współpracy. Zachęcamy również inne firmy z regionu do budowania wielkiej granatowo-bordowej rodziny – mówi Maciej Gut, Prezes Zarządu Smilesonic Sp. z o.o.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/smilesonic-na-pokladzie-z-duma-pomorza/

 

Tym razem najlepszy był Pan Filip, który dokonał zakupu na kwotę 849 złotych. Nasz użytkownik zajmuje drugie miejsce w nieformalnej klasyfikacji osób, które od początku powstania aplikacji uzbierały największą kwotę transakcji ogółem. To aż 20 960,59 złotych! Panie Filipie, mocno dziękujemy za wszelką pomoc. To dla takich ludzi jak Pan są zarezerwowane słowa „prawdziwy Portowiec".

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/7577-2/

 

– Według mnie można uznać, iż nie jest to typowy początek współpracy, lecz jej kontynuacja. Od 1995 roku, czyli od momentu, kiedy zamieszkałem w Szczecinie, Pogoń stała się częścią mnie. Nasza wspólna historia zaczęła się, gdy Pogoń grała jeszcze w najniższych ligach. Nie traktuję tej kooperacji czysto biznesowo. To także kwestia dużej sympatii i przywiązania do klubu. Mamy już zresztą wspólne projekty, które zbudowały zaufanie pomiędzy nami. Jestem też zwolennikiem działań, które w ciekawy sposób mogą łączyć społeczności – mówił Roman Rogoziński, Wiceprezes Zarządu w B.P. media Sp.z o.o.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/bp-media-gra-razem-z-pogonia/

 

Od kiedy kibicuje Pan Pogoni Szczecin?
Na pierwszy mecz zabrał mnie starszy kolega. To było w szkole podstawowej. Od razu miałem mocne wejście w kibicowskie życie, ponieważ zjawiliśmy się na trybunie najzagorzalszych fanów Dumy Pomorza. Od tego się zaczęło. Jeszcze przed debiutem na stadionie miałem już koszulkę bramkarską z nazwiskiem „Majdan" na plecach, a także trykot z pomocnikiem „Brasilią". Spotkaniem, które wywarło na mnie gigantyczne wrażenie, był finał Pucharu Polski z Jagiellonią Białystok. Emocje, ból porażki, trudny powrót do Szczecina... przeżywałem to całym sobą.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/7588-2/

 

Od 2017 roku Pogoń Szczecin przekazuje na akcję społecznika koszulki, gadżety, a także przybory szkolne. Przeprowadzka ze starego budynku administracyjnego była okazją do stworzenia kolejnej paczki dla dzieci. Marcin Kupczak, inicjator przedsięwzięcia, postanowił jednak zrobić krok dalej. Inicjatywa rozwinęła się do tego stopnia, że obecnie najważniejszym jej elementem jest zbiórka na remont szkoły w Loltepes. Placówka jest w bardzo złym stanie, a na liście najistotniejszych potrzeb między innymi znajduje się ułożenie podłogi i naprawa prowizorycznych ścian. Tak naprawdę jest jednak do zrobienia wszystko!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/7592-2/

 

Aplikację zainstalowało dotychczas 7567 kibiców. Chcemy jednak więcej, więc zachęcamy do korzystania z naszej i Waszej apki! Na ten moment dokonaliście 2785 zakupów. Po zaksięgowaniu wszystkich płatności będzie wiązało się to z otrzymaniem przez Pogoń 12 325,91 zł. Mocno pracujecie na ten sukces, gdyż dokonaliście transakcji na łączną kwotę 344 369,87 zł.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/juz-ponad-12-tys-ze-zwrotek/

 

Za nami dopiero druga kolejka PKO BP Ekstraklasy, a EPA Omnia już jest na czele naszej rywalizacji biznesowej. Czy potentat po raz trzeci z rzędu sięgnie po triumf w rozgrywkach?

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/epa-omnia-znow-na-czele/

 

Lexus ES jest najważniejszym modelem w gamie marki, a zadebiutował na rynku wraz z wprowadzeniem pierwszej generacji flagowej limuzyny LS w 1989 roku. Liczni klienci na całym świecie doceniają wysoki komfort jazdy, doskonałe wyciszenie i przestronną kabinę modelu ES. Jego dotychczasowa sumaryczna sprzedaż od debiutu obejmuje około 2,65 mln egzemplarzy w ponad 80 krajach i regionach.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/pokaz-przedpremierowy-lexusa-es/

 

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe