Rola samorządów w Polsce

  • 03.08.2021, 09:08
  • Redakcja
Rola samorządów w Polsce

W ramach inicjatywy Forum "Samorząd Przyszłości" w Szczecinie odbyła się debata o kluczowej roli silnego samorządu w silnym państwie prawa. Organizatorem konferencji był marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz. Wśród gości była obecna senator RP Magdalena Kochan.


 

- Rola samorządu jest bardzo duża. To na początku reform ustrojowych lokalne społeczności zaczęły zmieniać obraz Polski. Dzięki determinacji samorządów udało się zrobić dużo dobrych projektów społecznych. To radni, wójtowie, burmistrzowie wiedzą jakie są potrzeby mieszkańców, bo są z nimi każdego dnia - mówi Magdalena Kochan, którą drogę zawodowego polityka zaczynała od radnej.


 

W konferencji wziął udział m.in. Bronisław Komorowski były prezydent RP.

Redakcja

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe