Polska 2050: Tomasz Zimoch w sobotę w Koszalinie i Sarbinowie

  • 30.07.2021, 21:10
  • Przemysław Łonyszyn Polska 2050
Polska 2050: Tomasz Zimoch w sobotę w Koszalinie i Sarbinowie

W tym tygodniu w ramach ogólnopolskiej akcji #PoznajmySię realizowanej przez Stowarzyszenie Polska 2050, zapraszamy na dwa spotkania z posłem Polska 2050 – Tomaszem Zimochem. Oba spotkania odbędą się w sobotę. O 13:00 poseł Zimoch pojawi się w Koszalinie, a trzy godziny później w Mielnie.

Istotą akcji #PoznajmySię są spotkania członków i wolontariuszy Stowarzyszenia Polska 2050 z mieszkańcami wszystkich powiatów w Polsce. Charakter spotkań jest różny. Celem głównym jest możliwość spotkania i porozmawiania z osobami, które być może jeszcze ruchu Polska 2050 nie znają.

W sobotę, 31 lipca, akcja #PoznajmySię trafi do Koszalina. Pierwszym punktem jest spotkanie w City Box na piętrze w formie pogadanki z gościem – posłem Polska 2050, Tomaszem Zimochem. Następnie członkowie i wolontariusze Stowarzyszenia wyjdą na rynek, aby porozmawiać z mieszkańcami Koszalina o problemach, z jakimi borykają się w swoim mieście. Będzie to też okazja do pamiątkowych selfie lub autografów.

Na godzinę 16:00 zaplanowany jest spacer ulicami Mielna. Tutaj również, obok członków i wolontariuszy Stowarzyszenia Polska 2050, pojawi się Tomasz Zimoch. „Żółta ekipa” wyruszy spod pomnika morsa. Spacer będzie okazją nie tylko do rozmów z mieszkańcami i wczasowiczami, ale także do spotkania z lokalnymi działaczami samorządowymi, którzy już zapowiedzieli swoją obecność.


 


 

Przemysław Łonyszyn Polska 2050

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe