Członek zarządu Instytutu Strategie 2050 w Szczecinie

  • 28.07.2021, 12:39
  • Przemysław Łonyszyn Polska 2050
Członek zarządu Instytutu Strategie 2050 w Szczecinie

Dziś, w środę, w parku przy ulicy Cyfrowej w Szczecinie odbyło się spotkanie z Janem Szyszko i Agnieszką Buczyńską reprezentujących ruch Polska 2050. W spotkaniach uczestniczył także Adam Rudawski, eksperci instytutu z województwa zachodniopomorskiego oraz członkowie i wolontariusze ruchu. Spotkanie miało na celu przedstawienie zasad działania Instytutu oraz osób działających w jego ramach.

Instytut Strategie 2050 jest eksperckim think tankiem będących jednym z elementów ruchu Polska 2050. W ramach Instytutu działa zarówno grupa centralna, jak i 14 grup wojewódzkich. Dzięki takiej strukturze skupia fachowców z bardzo wielu dziedzin, którzy przygotowują ekspertyzy i strategie dla członków Stowarzyszenia Polska 2050. Jednym z trzech członków zarządu Instytutu jest Jan Szyszko, który pojawił się w środę w Szczecinie.

Dowiedzieliśmy się dzisiaj, mam nadzieję, że bez kurtuazji, iż zdaniem wszystkich członków zarządu Instytutu Strategie 2050, w skali całego kraju właśnie na Pomorzu Zachodnim jest najlepsza współpraca między Stowarzyszeniem a Instytutem” – powiedział Przemysław Łonyszyn, będący jednym z ekspertów Instytutu Strategie 2050 w woj. zachodniopomorskim.

Razem z Janem Szyszko do Szczecina przyjechała także Agnieszka Buczyńska, która w zarządzie Stowarzyszenia Polska 2050 zajmuje się koordynacją budowy struktur politycznych ruchu w poszczególnych województwach.

Z Agnieszką Buczyńską rozmawialiśmy o tym, w jaki sposób osoby angażujące się w działalność polityczną ruchu mogą korzystać z doświadczenia i dorobku ekspertów Instytutu Strategie 2050” – powiedziała Agnieszka Kosińska, liderka wojewódzka Stowarzyszenia Polska 2050 w województwie zachodniopomorskim.

Spotkania odbywał się najpierw w formule zamkniętej, w salach TechnoParku, a później w formie pikniku dostępnego dla wszystkich chętnych w parku przy ulicy Cyfrowej. Szczególnie to drugie spotkanie miało istotny przebieg, gdyż po raz pierwszy od powołania regionalnego think tanku Instytutu Strategie 2050 w województwie zachodniopolskim, liderzy powiatowi mogli poznać osobiście tutejszych ekspertów ruchu.


 

Przemysław Łonyszyn Polska 2050

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe