Rajd rowerowy ze Złocieńca do Połczyna-Zdroju

  • 20.07.2021, 19:27
  • Przemysław Łonyszyn Polska 2050
Rajd rowerowy ze Złocieńca do Połczyna-Zdroju

Ścieżka rowerowa prowadząca ze Złocieńca do Połczyna-Zdroju to malowniczy szlak łączący dwa powiaty drawski i świdwiński. Właśnie na tym szlakiem „żółta drużyna” wyruszyła w niedzielę przed południem z rynku w Złocieńcu, aby propagować Stowarzyszenie Polska 2050 w ramach akcji #PoznajmySię.

Po drodze mijaliśmy mnóstwo osób, wśród których wzbudzaliśmy ciekawość i sympatię” – opowiada Maciej Słomka, jeden z liderów Polska 2050 w powiecie drawskim.

Z napotkanymi rowerzystami, piechurami czy tzw. „kijakrzami” nasi członkowie i wolontariusze rozmawiali o pięknej przyrodzie, charakterystycznej dla powiatu drawskiego i świdwińskiego, do którego należy Połczyn-Zdrój. Celem ruchu Polska 2050 jest m.in. zadbanie o to, co dała natura, by przetrwało dla tego i przyszłych pokoleń.

W Połczynie powitały nas uśmiechnięte twarze ludzi. To było bardzo budujące. Nabraliśmy przekonania, że to nie może być nasza ostatnia taka wyprawa, bo ludzie są spragnieni kontaktu, rozmowy” – dodał Tomasz Bukowski, jeden z członków Polska 2050 w powiecie drawskim.

Akcja #PoznajmySię trwać będzie przez całe wakacje. Zapraszamy na kolejne spotkania organizowane w różnych zakątkach kraju. Więcej na temat akcji pod adresem: https://poznajmysie.polska2050.pl/

Przemysław Łonyszyn Polska 2050

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe