POGOŃ Szczecin

  • 19.07.2021, 19:22
  • Paweł Drąg
POGOŃ Szczecin
NEWSLETTER

Aplikację zainstalowało dotychczas 7101 kibiców. Chcemy jednak więcej, więc zachęcamy do korzystania z naszej i Waszej apki! Na ten moment dokonaliście 2578 zakupów. Po zaksięgowaniu wszystkich płatności będzie wiązało się to z otrzymaniem przez Pogoń 10 669,27 zł. Mocno pracujecie na ten sukces, gdyż dokonaliście transakcji na łączną kwotę 328 136,82 zł.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/200-transakcji-jednej-osoby/

 

Program Partnerski zawiera szereg dogodności dla kibiców Dumy Pomorza. Podstawowym warunkiem umożliwiającym czerpanie profitów z danych bonusów jest wybranie tego linku, który przeniesie Was do oferty banku. To bardzo ważne, więc od tego zacznijmy. Dzięki temu my również zostaniemy beneficjentami określonych korzyści, więc skorzystanie z promocji będzie jednocześnie wydatnym wsparciem dla klubu. Samodzielne wpisanie adresu banku w przeglądarkę będzie wiązało się z tym, że klub nie otrzyma swojej części udziału, a kibic straci szansę na vouchery. A tego wszyscy powinniśmy chcieć uniknąć!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/czerp-realne-korzysci-ze-wspolpracy/

 

Tym razem tytuł „kibica tygodnia" drugi raz z rzędu należy do Pana Adama, który dokonał przez Allegro.pl zakupu za kwotę 376,99 zł. Bardzo dziękujemy za pamięć i zaangażowanie! Wszystkich niezdecydowanych zachęcamy do aktywności. Zbieramy na nasz wspólny cel i nawet drobna pomoc jest dla nas istotna. Zróbmy to razem, tak jak to czyniliśmy wielokrotnie!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/zrobimy-to-razem/

 

16 maja Pogoń rozegrała ostatni mecz ubiegłego sezonu. W żadnym wypadku nie był to jednak czas, kiedy nic się u nas nie działo. Przeciwnie! Zapraszamy do podsumowania tego okresu.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/podsumowanie-posezonowe/

 

Jak i gdzie można skorzystać z Państwa usług?
Główna siedziba SEC mieści się w Szczecinie w nowym sercu miasta – na Łasztowni, w budynku Lastadii. Sama lokalizacja jest dla nas szczególnie ważna, ponieważ to właśnie na Łasztowni realizujemy jeden z ważniejszych dla nas projektów – jedną z najnowocześniejszych w Polsce sieci niskotemperaturowej. To właśnie tutaj, w oparciu o lokalny potencjał energetyczny, chcemy stworzyć inteligentny system ciepłowniczy, w którym będziemy magazynować energię odpadową powstającą na Łasztowni. Ale wspomniany Szczecin to tylko jeden z wielu punktów na naszej biznesowej mapie. Jesteśmy dostępni w województwie zachodniopomorskim, pomorskim i lubuskim i nie ograniczamy się do ich granic. Rozwijamy się w całej Polsce.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/sec-buduje-razem-z-pogonia/

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe