ZUT prowadzi drugi nabór. Zobacz, na jakie kierunki wciąż są wolne miejsca

  • 18.07.2021, 18:53
  • Mateusz Lipka ZUT Szczecin
ZUT prowadzi drugi nabór. Zobacz, na jakie kierunki wciąż są wolne miejsca
Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie ogłosił drugi nabór na większość kierunków studiów stacjonarnych I stopnia. Tym razem o przyjęciu na studia zdecyduje kolejność zgłoszeń.

W pierwszej turze rekrutacji na ZUT wzięło udział prawie 2 tys. kandydatów. Najpopularniejszym kierunkiem okazała się informatyka na Wydziale Informatyki. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również budownictwo, architektura, automatyka i robotyka, ekonomia, elektrotechnika, logistyka i kynologia. Po pierwszej turze na poszczególnych kierunkach studiów zostało od kilku do kilkunastu wolnych miejsc.

 

Kandydaci na studia stacjonarne nadal mogą wybierać spośród 36 kierunków studiów takich jak: architektura krajobrazu, biotechnologia, budowa jachtów, budownictwo, budownictwo - inżynier europejski, chemia, chłodnictwo i klimatyzacja, ekonomia, elektrotechnika, energetyka, ichtiologia i akwakultura, inżynieria chemiczna i procesowa, inżynieria materiałowa, inżynieria materiałów i nanomateriałów, inżynieria pojazdów bojowych i specjalnych, inżynieria produkcji w przemyśle 4.0, inżynieria środowiska, inżynieria transportu, logistyka, mechanika i budowa maszyn, mechatronika, mikrobiologia, oceanotechnika, ochrona środowiska, odnawialne źródła energii, ogrodnictwo, projektowanie materiałów w konstrukcjach inżynierskich, rolnictwo, technologia chemiczna, technologia żywności i żywienie człowieka, teleinformatyka, transport, uprawa winorośli i winiarstwo, zarządzanie, zarządzanie i inżynieria produkcji, zootechnika.


Podczas drugiego naboru przyjęcia odbywają się zgodnie z kolejnością składania przez kandydatów kompletu dokumentów, po uprzednim zarejestrowaniu się w Internetowym Systemie Rekrutacji (https://rekrutacja.zut.edu.pl/Default.aspx). O przyjęciu na studia I pierwszego stopnia zdecyduje kolejność zgłoszeń. Po zarejestrowaniu się w ISR kandydat powinien złożyć dokumenty w siedzibie wydziałowej komisji rekrutacyjnej odpowiedniej dla zadeklarowanego kierunku studiów.
 

Szczegółowe informacje nt. oferty kształcenia, zasad rekrutacji, terminów, limitów przyjęć, opłat, wymaganych dokumentów znajdują się na stronie www.zut.edu.pl w zakładce dla kandydata. Wszystkich zainteresowanych studiowaniem na ZUT zachęcamy również do śledzenia oficjalnych kont uczelni na Facebooku, Instagramie oraz YouTubie.

 

Z Działem ds. Studenckich, który odpowiedzialny jest za rekrutację można kontaktować się telefonicznie (91 449 45 87) lub mailowo ([email protected]). Dodatkowych informacji na temat oferty edukacyjnej ZUT udziela również Biuro Promocji ZUT.

 

 

Mateusz Lipka ZUT Szczecin

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe