Gryfickie Lato Muzyczne - 18.07.2021 - MUZYCZNE KOLORY LAT 80 - Kwartet smyczkowy AQuartet

  • 14.07.2021, 18:55
  • Gryficki Dom Kultury
Gryfickie Lato Muzyczne - 18.07.2021 - MUZYCZNE KOLORY LAT 80 - Kwartet… AQuartet

Zapraszamy na czwarty koncert w ramach 10-tej edycji Gryfickiego Lata Muzycznego.

 

Koncert pt. MUZYCZNE KOLORY LAT 80 - Kwartet smyczkowy AQuartet odbędzie się 18 lipca 2021 o godz. 17:00 w Ogrodzie Japońskim w Gryficach.

 

O koncercie:

 

Kwartet smyczkowy AQuartet powstał w 2000 roku. Tworzą go absolwenci Akademii Muzycznej w Katowicach. Przez 20 lat istnienia zespół wykonał kilkaset koncertów na scenach całej Polski. Wziął udział w kilku festiwalach - w tym kilkakrotnie w Festiwalu Nordalia w Katowicach, Festiwalu Filmów Skandynawskich w Darłowie, dwukrotnie w Festiwalu Telemannowskim w Żarach. Muzycy często i chętnie współpracują z innymi artystami np. wokalistami, tancerzami, aktorami i sportowcami. Repertuar AQuartetu to muzyka rozrywkowa - począwszy od utworów okresu międzywojnia aż po czasy współczesne, nie stronią także od dzieł klasycznych. Kwartet nie boi się wyzwań i nieustannie pracuje nad nowymi programami. Koncert zespołu poprowadzi Witold Pelka.

 

Muzyczne kolory lat 80 to wspomnienie niezbyt odległych czasów. To próba zaprezentowania wielu kolorów muzyki tego okresu. Podczas koncertu słuchacz może usłyszeć utwory legendarne tak polskie jak i zagraniczne.

 

 

 

-------------------------

Gryficki Dom Kultury

Gryficki Dom Kultury

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe