Polska 20150: W środę będziemy na Jasnych Błoniach

  • 13.07.2021, 16:59
  • Przemysław Łonyszyn Polska 2050
Polska 20150: W środę będziemy na Jasnych Błoniach

#PoznajmySię to letnia kampania ruchu Polska 2050. W ramach akcji członkowie i wolontariusze ruchu odwiedzą do końca wakacji wszystkie powiaty w naszym kraju.

Już w najbliższą środę 14 lipca okazja, aby się poznać, nadarzy się w Szczecinie. Na Jasnych Błoniach w okolicach pomnika Jana Pawła II przedstawiciele Stowarzyszenia Polska 2050 z województwa zachodniopomorskiego zaproszą do rozmowy o oczekiwaniach, potrzebach, troskach i radościach Szczecinian. Spotkanie będzie miało charakter pikniku, stąd atrakcje dla dzieci (bańki mydlane) i dorosłych (koce, leżaki do odpoczynku). Początek od godziny 10:00.


Jeśli ktoś jeszcze nie wie, o co chodzi ludziom od Hołowni, to ten piknik będzie szansą, aby o tym porozmawiać. Chcielibyśmy, aby mieszkańcy Szczecina poznali nas, a my ich” – wyjaśnia ideę środowego spotkania Agnieszka Malinowska-Wasiluk, liderka powiatu Miasto Szczecin w Stowarzyszeniu.

Wolontariusze Polska 2050 będą ubrani na żółto, zatem łatwo będzie ich zidentyfikować w przestrzeni Jasnych Błoni, które pełnią rolę naszej szczecińskie agory, a więc wolnej przestrzeni wymiany myśli.

Przemysław Łonyszyn Polska 2050

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe