POGOŃ Szczecin

  • 12.07.2021, 21:49
  • Paweł Drąg
POGOŃ Szczecin
NEWSLETTER

Doktor Spondylus od ponad 30 lat dba o zdrowie mieszkańców Szczecina i województwa zachodniopomorskiego. Siłą placówki jest zespół specjalistów, dla których priorytetem jest kompleksowe rozwiązywanie problemów zdrowotnych pacjentów. Firma działa w obszarze m.in. zaopatrzenia medycznego z refundacją Narodowego Funduszu Zdrowia, zaawansowanej diagnostyki wad postawy, rehabilitacji medycznej i fizjoterapii, fizykoterapii, medycyny sportowej, podologii oraz terapii estetycznej. Całość uzupełniana jest specjalistycznymi usługami lekarskimi z zakresu ortopedii, neurologii, chirurgii oraz urologii.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/doktor-spondylus-w-portowym-klubie-biznesu/

 

Program Partnerski zawiera szereg dogodności dla kibiców Dumy Pomorza. Podstawowym warunkiem umożliwiającym czerpanie profitów z danych bonusów jest wybranie tego linku, który przeniesie Was do oferty banku. To bardzo ważne, więc od tego zacznijmy. Dzięki temu my również zostaniemy beneficjentami określonych korzyści, więc skorzystanie z promocji będzie jednocześnie wydatnym wsparciem dla klubu. Samodzielne wpisanie adresu banku w przeglądarkę będzie wiązało się z tym, że klub nie otrzyma swojej części udziału, a kibic straci szansę na vouchery. A tego wszyscy powinniśmy chcieć uniknąć!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/vouchery-znow-do-zdobycia/

 

– Nasza współpraca z Toyota Kozłowski trwa już prawie trzy lata i przez ten czasu udało nam się zrealizować moc ciekawych projektów, wzmacniających przyjaźń pomiędzy nami. To fundament, który napawa nas dumą. Uważam, że świetnie się rozumiemy i przed nami jeszcze wiele kapitalnych realizacji. Dziś komunikujemy kolejne ważne dla nas przedsięwzięcie. Mam poczucie, że rozpędzamy się w naprawdę dobrym tempie – mówił Łukasz Biwan, dyrektor działu marketingu Pogoni Szczecin.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/przesiadamy-sie-na-inny-model/

 

Rekordzistka od początku wdrożenia inicjatywy dokonała już 199 zakupów! Dziękujemy, Pani Iwono, bije Pani nasze rekordy! Nasza liderka najczęściej korzysta z serwisu Allegro.pl. Tuż za nią klasyfikuje się Pan Piotr ze 112 transakcjami, a także Pan Andrzej ze 108 zakupami. Najwyższa kwota zwrotek uzbieranych przez jednego kibica wynosi 4 502,21 zł. Nie musimy chyba dodawać, że kapitalny wynik jest autorstwa użytkownika Bella Storia, który z regularnością godną podziwu wspiera granatowo-bordowych. Najwyższa kwota transakcji ogółem jednego apkowicza to 38 607,00 zł. Na drugim miejscu jest osoba, która dokonała zakupów na kwotę 15 725,82 zł. Kibicujemy Wam wszystkim!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/o-krok-od-7-tysiecy-uzytkownikow/

 

Dlaczego przyłączyliście się do Biznesowej Dumy Pomorza?
Pogoń Szczecin to marka województwa zachodniopomorskiego, a także jeden z najbardziej rozpoznawalnych symboli Szczecina. Projekt Biznesowa Duma Pomorza to wsparcie lokalnych przedsiębiorców. Uważam, że partnerstwo biznesowe na poziomie wojewódzkim to szansa dla kooperacji przedsiębiorców, na której każdy z nas może zyskać. Najistotniejszym powodem naszego udziału w tym projekcie to uznanie przede wszystkim dla szkółek piłkarskich i stworzenie możliwości grania w piłkę od najmłodszych lat, również w kobiecą piłkę nożną. Za to cenię Pogoń Szczecin najbardziej – za te nieomalże 1000 dzieciaków i młodzieży, które realizują swoje sportowe pasje w Pogoni, o czym większość ludzi nie pamięta, a warto to przypominać.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/dedeco-i-pogon-graja-razem/

 

Jeśli skorzystasz z oferty naszego nowego Partnera, to 0,70% z kwoty, którą zapłacisz kartą za daną usługę lub towar, trafi na rzecz Dumy Pomorza. To świetny biznes dla wszystkich stron, bo masz gwarancję fachowości z zakresu kompleksowych usług stolarskich, przygotowywanych pod indywidualne zamówienie, a jednocześnie wesprzesz cele Pogoni Szczecin. Nie płacąc nic ponad to, co ustaliłeś z firmą.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/pracownia-stolarska-dreweko-rowniez-w-aplikacji/

 

Piłkarze transportowani z lotniska. Pierwsze rozmowy i oczy wpatrzone na ulice Szczecina, który za moment stanie się miejscem ich życia. Wymiana zdań trenerów. Dialogi biznesowe, tworzące relacje i będące wstępem do poważnych negocjacji, kreujących rzeczywistość klubową. Decyzje o przyszłości Pogoni, nowego stadionu, zawodnikach granatowo-bordowej drużyny. Akcje marketingowe, gdzie pomagaliśmy potrzebującym, wspieraliśmy partnerów, produkowaliśmy treści specjalnie dla Was.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/nasze-toyoty-moga-byc-wasze/

 

Krok po kroku, transakcja za transakcją, zbliżamy się do wykonania kolejnego zadania. Na pamiątkę najlepszych lat zaplanowaliśmy wykonanie muralu, upamiętniającego największe dokonania Portowców. Docelowo miałby on powstać przy samym stadionie, ale warunek jest jeden – Wasza pomoc! To kolejny cel, o który możemy powalczyć razem i wspólnie doprowadzić go do szczęśliwego finału. Potrzebujemy 4 tys. zł. Wszystkie Wasze zwrotki z zakupów w aplikacji będą przeznaczane na ten cel. Niech okolica naszego obiektu będzie jak najbardziej portowa! Więcej informacji tutaj – kliknij.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/po-nasze-wspolne-cele/

 

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe