Letni Piknik Seniora

  • 08.07.2021, 11:03
  • Powiat Gryficki
Letni Piknik Seniora
Emeryci z PZERiI z Oddziału Rejonowego w Gryficach bawili się na Letnim Pikniku Seniora w Trzęsaczu.

Imprezę otworzyli Wicestarosta Powiatu Gryfickiego Waldemar Wawrzyniak, Członek Zarządu Powiatu Gryfickiego Łukasz Czyrny, Przewodnicząca Rady Gminy Rewal Wanda Szukała-Błachuta oraz Przewodnicząca PZERiI Oddział Rejonowy w Gryficach Anna Tchorowska.

Piknik zorganizowany przy wsparciu Wójta Gminy Rewal Konstantego Tomasza Oświęcimskiego oraz Starostwa Powiatowego w Gryficach cieszył się powodzeniem wśród seniorów. Nie zabrakło też Przewodniczących Kół Emerytów z Powiatu Gryfickiego, serdecznie dziękujemy za obecność.

Seniorzy, którzy na piknik przyjechali Nadmorską Koleją Wąskotorową mieli przyjemność podziwiać pięknie krajobrazy oraz zakupić pamiątki w sklepiku Przystanek Trzęsacz.

Podczas pikniku nie zabrakło tańców, wyśmienitej zabawy, słodkiego poczęstunku czy kiełbaski z grilla. Całość uświetniły Zumba z Sandrą Lewicką oraz występ aktorów z Wioski Artystycznej Janowo.

Powiat Gryficki

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe