40 lat na scenie. Recital Zbigniewa Zamachowskiego na Zamku

  • 05.07.2021, 19:52
  • Sylwia Polachowska - Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie
40 lat na scenie. Recital Zbigniewa Zamachowskiego na Zamku Zbigniew Zamachowski
Już 10 lipca na Dużym Dziedzińcu Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie odbędzie się autorski koncert Zbigniewa Zamachowskiego - wybitnego aktora, lektora, piosenkarza, kompozytora muzyki do etiud filmowych oraz autora muzyki i tekstów piosenek. Artysta wystąpi z programem, który przygotował z okazji 40-lecia pracy na scenie.

Publiczność na zamkowym dziedzińcu usłyszy autorskie piosenki, które Zbigniew Zamachowski włączył do swojego repertuaru m.in. „Credo”, „W małym miasteczku”, a także oryginalne interpretacje piosenek znanych twórców takich jak: Agnieszka Osiecka, Jaromir Nohawica, Bułat Okudżawa, Jerzy Wasowski, Stanisław Staszewskie czy Sting.

Podczas koncertu nie zabraknie też przeboju „Kobiety jak te kwiaty”, znanego z plebiscytu radiowej „Trójki”, a pochodzącego z przedstawienia „Zamach na MoCarta”, a także „Już czas na sen”, „Luz i zapał”.

Autorski koncert Zbigniewa Zamachowskiego to spotkanie ze sztuką na wysokim poziomie w znakomitej interpretacji aktora. Talent muzyczny artysty wraz z perfekcyjną techniką i kulturą wokalną sprawiają, że wykonywane piosenki na długo zostają w pamięci widza. Zbigniewowi Zamachowskiemu na scenie towarzyszyć będzie pianista, kompozytor i aranżer Roman Hudaszek.

Recital na zamkowym dziedzińcu odbędzie się w sobotę 10 lipca. Początek o godzinie 21:00. Bilety w cenie 80 i 70 zł (ulgowy) do nabycia na stronie bilety.zamek.szczecin.pl oraz w kasie Zamku (wejście A z Dużego Dziedzińca, I p., czynna od wtorku do niedzieli w godzinach 10:00 – 14:00).

Sylwia Polachowska - Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe