POGOŃ Szczecin

  • 05.07.2021, 18:40
  • Paweł Drąg
POGOŃ Szczecin
NEWSLETTER

Dlaczego przyłączyliście się do projektu Biznesowej Dumy Pomorza?
Bardzo pozytywna rozmowa z prezesem Jarosławem Mroczkiem, która wskazała potrzebę wsparcia lokalnego klubu, a z drugiej możliwość uczestniczenia w nowym projekcie dyskusyjno-businessowym. Na pewno dodatkowym argumentem była gorąca zachęta ze strony naszych klientów, aby przyłączyć się do projektu Biznesowej Dumy Pomorza. Warto podkreślić również, że znaczą grupą kibiców są portowcy, a port w Szczecinie od zawsze wspierał inicjatywy związane z regionalną piłką nożną.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/db-port-szczecin-w-druzynie-z-pogonia/

 

Trawnik Producent to firma z ponad 22 – letnią tradycją, więc Wasze sprawy oddawane są doświadczonym w boju specjalistom. Trawnik specjalizuje się w produkcji darni rolowanej oraz hybrydowej na potrzeby zarówno klientów indywidualnych, jak i branży budownictwa sportowego. Dysponuje przy tym największą w tej części Europy plantacją darni. Na blisko 350 hektarowej powierzchni przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii, maszyn oraz zaangażowaniu wielu ludzi, nasz Partner produkuje najwyższej jakości trawę rolowaną. To niekwestionowany lider w branży budowy profesjonalnych obiektów sportowych, których domeną są naturalne i hybrydowe nawierzchnie trawiaste.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/trawnik-producent-w-druzynie-pogoni/

 

Z wielką przyjemnością informujemy o przedłużeniu współpracy z marką Drobimex. Nasza kooperacja trwa już od 2014 roku, choć przejawy wspólnego działania i wzajemnej sympatii pojawiały się o wiele wcześniej.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/drobimex-na-dluzej-z-pogonia/

 

Grupę firm ROKA – Niewiadomski tworzą spółki ROKA – BIS Spółka Jawna Niewiadomski i Wspólnicy oraz ROKA – Niewiadomski Spółka komandytowa, która może udzielać ulg we wpłatach na Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w wysokości około 30% wartości umowy netto.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/roka-na-jednym-pokladzie-z-pogonia/

 

Po co to wszystko? Na pamiątkę najlepszych lat zaplanowaliśmy wykonanie muralu, upamiętniającego największe dokonania Portowców. Docelowo miałby on powstać przy samym stadionie, ale warunek jest jeden – Wasza pomoc! To kolejny cel, o który możemy powalczyć razem i wspólnie doprowadzić go do szczęśliwego finału. Potrzebujemy 4 tys. zł. Wszystkie Wasze zwrotki z zakupów w aplikacji będą przeznaczane na ten cel. Niech okolica naszego obiektu będzie jak najbardziej portowa! Więcej informacji tutaj – kliknij.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/laczy-nas-wspolny-cel/

 

Jeśli skorzystasz z oferty pubu to 5,6% kwoty, którą zapłacisz za daną usługę zarejestrowaną w aplikację kartą, trafi na rzecz Dumy Pomorza! Deal idealny, bo Kicker Pub dysponuje smacznym menu, więc na pewno znajdziesz tam wiele dobrego do zjedzenia. Poza tym obejrzysz wydarzenia sportowe, miło spędzisz czas w dobrym towarzystwie, a jednocześnie wydatnie wesprzesz cele Pogoni Szczecin. Nie dokładając do rachunku ani grosza więcej niż widnieje w cenniku Partnera!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/kicker-pub-juz-w-naszej-aplikacji/

 

Aplikację zainstalowało dotychczas 6930 kibiców. Chcemy jednak więcej, więc zachęcamy do korzystania z naszej i Waszej apki! Na ten moment dokonaliście 2509 zakupów. Po zaksięgowaniu wszystkich płatności będzie wiązało się to z otrzymaniem przez Pogoń 10 548,02 zł. Mocno pracujecie na ten sukces, gdyż dokonaliście transakcji na łączną kwotę 316 221,53 zł.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/allegro-na-czele/

 

Wspieranie lokalnych przedsiębiorców przynosi ze sobą mnóstwo atutów. Pomagamy sąsiadom, znajomym, ludziom kochającym swój zawód i czyniącym wszystko, by dany produkt lub usługa była na jak najwyższym poziomie. W przypadku Ziemniak i Spółka otrzymujemy moc pyszności, a także dokładamy się do celów Dumy Pomorza. To naprawdę brzmi dobrze, prawda?

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/ziemniak-i-spolka-rowniez-w-aplikacji/

 

 

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe