Trzebiatów: Sukces uczennic z Jedynki

  • 02.07.2021, 10:24
  • SP nr 1 Trzebiatów
Trzebiatów: Sukces uczennic z Jedynki

Karolina Bagińska i Oliwia Handzlik ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Kochanowskiego w Trzebiatowie zostały laureatkami ogólnopolskiego konkursu plastyczno-cyfrowego „Fundusze Norweskie i EOG – o tym się wie!”. W ramach nagrody szkoła otrzyma mobilną pracownię komputerową składającą się z 16 laptopów.

Celem Konkursu było upowszechnianie wiedzy wśród uczniów, pracowników dydaktycznych, rodziców – na temat Funduszy Norweskich i EOG, ich wkładu w rozwój ekonomiczny i społeczny Polski, państw-darczyńców tych Funduszy oraz podnoszenie kompetencji cyfrowych uczniów.

Konkurs został zorganizowany przez Państwowy Instytut Badawczy NASK i Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej, pod honorowym patronatem Ambasady Królestwa Norwegii oraz Ministerstwa Edukacji i Nauki. Na konkurs, który jest finansowany ze środków Funduszy Norweskich i EOG wpłynęło 2389 prac.

Koordynatorem projektu naszych laureatek była pani Anna Ronowicz. Jest to kolejny sukces Jedynki na arenie ogólnopolskiej.

SP nr 1 Trzebiatów

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe