Kolejne dofinansowanie dla gminy Gryfice!

  • 01.07.2021, 12:33
  • Gmina Gryfice
Kolejne dofinansowanie dla gminy Gryfice!
Wsparcie dla samorządu gryfickiego w postaci dotacji na budowę boiska do piłki siatkowej na terenie osiedla przy ulicy Niechorskiej trafi do Gryfic. Grant w kwocie 20 tysięcy złotych pochodzi z środków Województwa Zachodniopomorskiego.

W miniony wtorek, 22 czerwca podpisano umowę na dotację z Zachodniopomorskiego Urzędu Marszałkowskiego, która zostanie przeznaczona na budowę boiska do piłki siatkowej na terenie osiedla przy ulicy Niechorskiej. – Planujemy zmodernizować istniejącą już infrastrukturę sportową. Będzie to możliwe dzięki wykorzystaniu środków gminy oraz dotacji – tłumaczy Andrzej Szczygieł, burmistrz Gryfic, który gościł włodarzy z całego Powiatu Gryfickiego w czasie podpisania umów. – Cieszę się, że marszałek Wziątek wybrał właśnie Gryfice, by zaprosić samorządowców z całego regionu, którzy również otrzymali wsparcie na poprawę i modernizację infrastruktury sportowej – dodaje burmistrz.
 

-To bardzo ważny projekt, dotyczący wsparcia samorządów w zakresie modernizacji i remontów obiektów sportowych, realizowany od paru lat– przekonuje Stanisław Wziątek, wicemarszałek województwa. – Są to małe granty, 20 tysięcy daje samorząd województwa, nie mniej tyle przekazuje samorząd gminny lub powiatowy – dodaje.

Gmina Gryfice

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe