Gryfice: Absolutorium dla burmistrza

  • 21.06.2021, 16:20
  • Redakcja
Gryfice: Absolutorium dla burmistrza
W środę 16 czerwca Sesja Rady Miejskiej w Gryficach poświęcona została podsumowaniu wykonania przez burmistrza budżetu za 2020 rok. Nie ulega wątpliwości, że rok 2020 był wyjątkowy i bardzo trudny ze względu na ograniczenia związane z pandemią.

Burmistrz Andrzej Szczygieł przedstawił obszerne sprawozdanie. Mimo trudności i ograniczeń w funkcjonowaniu urzędu, nieplanowanych wydatków związanych ochroną mieszkańców oraz formami wsparcia dla miejscowych przedsiębiorców udało się zrealizować blisko 90% zaplanowanych inwestycji oraz zapewnić wykonanie budżetu na dobrym poziomie co znalazło odzwierciedlenie w pozytywnej opinii   Regionalnej Izby Obrachunkowej.

Sprawozdanie finansowe oraz sprawozdanie z wykonania budżetu gminy Gryfice radni przyjęli jednogłośnie i również jednogłośnie radni udzielili burmistrzowi Andrzejowi Szczygłowi absolutorium za wykonanie budżetu za 2020 rok.

Redakcja

Zdjęcia (14)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe