Jan Major – wystawa fotografii w Otmuchowie

  • 23.06.2021, 12:45
  • Redakcja
Jan Major – wystawa fotografii w Otmuchowie
Jak już informowaliśmy na początku czerwca w trakcie pobytu delegacji samorządowej z Gryfic w Otmuchowie burmistrzowie gminy Gryfice i Otmuchów podpisali umowę o współpracy partnerskiej.

Uzgodniono, że najbliższe działania obejmą współpracę pomiędzy sołectwami, której owocem będzie udział kół gospodyń wiejskich w projekcie promującym kuchnię regionalną, realizowanym przez gminę Otmuchów w ramach Krajowego Systemu Obszarów Wiejskich. Pokłosiem wspólnych działań będzie nowe wydawnictwo kulinarne, które zbierze przepisy na dania przygotowane przez poszczególne koła.

Z przyjemnością informujemy, że wizycie naszej delegacji towarzyszyła wystawa fotograficzna Jana Majora.

Wystawa zatytułowana PIĘKNO ZIEMI GRYFICKIEJ zawiera 50 fotografii o wymiarach 40/60  zawierających ujęcia miasta, rzeki, zwierząt, otaczającej nas przyrody w scenerii zarówno letniej jak i zimowej. Wystawa została zlokalizowana na Zamku w Otmuchowie - 21   zdjęć już na wejściu do zamku, pozostałe  na sali konferencyjnej i w zamkowych pomieszczeniach. Wystawa jest dostępna dla zwiedzających w dniach od 4 do 30 czerwca.

 

Warto przypomnieć, że dorobek artystyczny Jana Majora to setki fotogramów które spotkały się z uznaniem widzów na wielu wystawach w takich miejscowościach jak: Płoty, Gryfice, Stargard, Szczecin, Golczewo, Toruń, Lesko, Gryfów Śląski.

Na załączonych zdjęciach: obrazy fotograficzne z Otmuchowa oraz wystawy na zamku autorstwa Jana Majora

 

Redakcja

Zdjęcia (11)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe