Wizja lokalna lotniska w Makowicach

  • 22.06.2021, 16:45
  • Redakcja
Wizja lokalna lotniska w Makowicach
W poniedziałek 21 czerwca na zaproszenie Burmistrza Płotów Radosława Mackiewicza odbyła się wizja lokalna lotniska w Makowicach. Spotkanie z udziałem przedstawicieli Komendy Wojewódzkiej i powiatowej PSP, Komendanta Powiatowego Policji w Gryficach, przedstawicieli starostwa powiatowego w Gryficach, dyrektor PSSE w Gryficach, PGW Wody Polskie oraz Nadleśnictwa Resko poświęcone zostało omówieniu potrzeb i uwarunkowań zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańców i uczestników imprezy masowej Pol’and’Rock festiwal, który już niedługo odbędzie się na terenie lotniska w Makowicach.

Udział  przedstawicieli władz samorządowych i służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo mieszkańców pozwolił na zwizualizowane  zapoznanie się warunkami i lokalizacjami w których mogą wystąpić potencjalne zagrożenia  podczas festiwalu.

Zapoznanie się z uwarunkowaniami terenowymi i lokalizacyjnymi to możliwość wypracowania rozwiązań pozwalających zapobiec potencjalnym zagrożeniom i  zapewniających bezpieczny udział w imprezie jej uczestnikom jak i spokój okolicznym mieszkańcom.

 

Redakcja

Zdjęcia (13)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe