Jubileuszowe Gryfickie Lato Muzyczne w Ogrodzie Japońskim już w najbliższą niedzielę

  • 20.06.2021, 19:20
  • Gryficki Dom Kultury
Jubileuszowe Gryfickie Lato Muzyczne w Ogrodzie Japońskim już w najbliższą…

Już w najbliższą niedzielę, 27 czerwca o godzinie 17,00 zapraszamy do Ogrodu Japońskiego na pierwszy z dziesięciu koncertów w ramach jubileuszowej X edycji „Gryfickiego Lata Muzycznego – niedzielnych koncertów w Ogrodzie Japońskim”.

X-lecie Lata Muzycznego zainauguruje KONCERT TRZECH TENORÓW, ulubieńców gryfickiej publiczności Bartosza Kuczyka, Mirosława Niewiadomskiego i Mariusza Ruty, w wykonaniu których usłyszymy znane i lubiane standardy sceny operetkowej oraz światowe przeboje.

Mamy nadzieję, że tegoroczna edycja Gryfickiego Lata Muzycznego dostarczy Państwu wielu muzycznych emocji w malowniczej scenerii Ogrodu Japońskiego.

Repertuar X Lata Muzycznego będzie dostępny na naszej stronie i FB, w gryfickich mediach społecznościowych oraz na plakatach i w folderach dostępnych podczas koncertów i w GDK.

UWAGA: w trosce o bezpieczeństwo wszystkich uczestników Gryfickiego Lata Muzycznego, podczas koncertów prosimy o zachowanie nadal obowiązujących środków ostrożności i przestrzeganie dystansu społecznego.

Gryficki Dom Kultury

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe