Gratka dla fanów improwizacji teatralnej - Wieczór Komedii Improwizowanej na Zamku - 25.06.2021

  • 21.06.2021, 23:12
  • Sylwia Polachowska - Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie
Gratka dla fanów improwizacji teatralnej - Wieczór Komedii Improwizowanej… Impro z Krypty
Blisko trzy godziny dobrej zabawy, oryginalnego humoru na wysokim poziomie i nieoczywistych żartów czeka na gości Wieczoru Komedii Improwizowanej, który już w piątek, 25 czerwca odbędzie się na Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie. W czasie komediowego wieczoru wystąpią Dwaj Panowie oraz doskonale znana i uwielbiana grupa Impro z Krypty.

Wieczór komedii improwizowanej to wydarzenie dla fanów improwizacji teatralnej. Aktorzy będą grać bez wcześniejszego scenariusza czy jakichkolwiek założeń. O przebiegu przedstawienia, od początku do końca będzie decydować publiczność, więc wszystko może się wydarzyć. Czeka nas wieczór pełen nieoczekiwanych zwrotów akcji i znakomitej zabawy.

 

Podczas wieczoru wystąpią: działająca pod egidą Zamku grupa Impro z Krypty oraz duet Dwaj Panowie, czyli Mateusz Płocha i Paweł Najgebałer (w zastępstwie za Artura Jóskowiaka).

 

Wydarzenie odbędzie się w piątek, 25 czerwca na Dziedzińcu Menniczym Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie. Początek o godzinie 19.

 

Bilety w cenie 50 i 45 zł można kupić online na http://bilety.zamek.szczecin.pl oraz w kasie Zamku (wejście A z Dużego Dziedzińca, I piętro, tel. 91 434 83 65).

Sylwia Polachowska - Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe