Polska 2050: Nasze struktury rosną w siłę!

  • 15.06.2021, 12:14
  • Przemysław Łonyszyn Polska 2050
Polska 2050: Nasze struktury rosną w siłę!

Pragniemy poinformować, że zarząd wojewódzki Polska 2050 Zachodniopomorskie podjął decyzję o powołaniu 9 kół powiatowych Stowarzyszenia Polska 2050 w następujących powiatach:

– miasto Szczecin,

– powiat choszczeński,

– powiat goleniowski,

– powiat gryficki,

– powiat kołobrzeski,

– powiat koszaliński,

– powiat policki,

– powiat pyrzycki,

– powiat stargardzki.

„Ogromnie się cieszę z tworzenia formalnych struktur Polska 2050 w poszczególnych powiatach naszego województwa. To wyraz uznania dla zaangażowania i entuzjazmu naszych członków i wolontariuszy” – powiedziała liderka wojewódzka Agnieszka Kosińska.

Utworzenie koła, zgodnie ze statutem Stowarzyszenia Polska 2050, możliwe jest po spełnieniu kilku warunków przez członków i wolontariuszy w danym powiecie i stanowi nagrodę za ich zaangażowanie. Tworzenie kół to nie tylko kolejny etap w rozwoju ruchu, ale też uproszczenie terminologii i poprawa rozpoznawalności Polska 2050 w polskich powiatach, bez względu na ich rozmiar. Powstające w ramach Stowarzyszenia koła są niezależne w swoich działaniach od tworzonych struktur politycznych w ramach partii Polska 2050 Szymona Hołowni. Może jednak skupiać te same osoby.

Przemysław Łonyszyn Polska 2050

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe