Rotnowo: Festyn z okazji Dnia Dziecka

  • 09.06.2021, 00:00
  • Redakcja
Rotnowo: Festyn z okazji Dnia Dziecka
W Rotnowie, gm. Gryfice pani Sołtys wraz z Radą Sołecka oraz opiekunkami świetlicy przygotowali wesoły festyn z okazji Dnia Dziecka.

Wśród przygotowanych atrakcji największym zainteresowaniem cieszył się dmuchany zamek ale też można było zapoznać się z urządzeniami policyjnego radiowozu dzięki uprzejmości policjantów z Komendy Powiatowej w Gryficach oraz wcielić się w rolę strażaka w asyście druhów z miejscowej  OSP.

Oczywiście nie zabrakło dobrej zabawy w ciekawych konkursach z nagrodami, odbywało się malowanie twarzy a jako, że dobra zabawa wymaga sporo wysiłku to oczywiście przygotowano słodki poczęstunek, pieczone kiełbaski oraz pizzę.

Trochę trudniej  było nakłonić do wspólnej zabawy rodziców ale radosna atmosfera udzieliła się także dorosłym tym bardziej, że wśród uczestników festynu spotkaliśmy także gryfickiego starostę Ryszarda Chmielowicza.

 

Redakcja

Zdjęcia (90)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe