POGOŃ Szczecin

  • 14.06.2021, 19:33
  • Paweł Drąg
POGOŃ Szczecin
NEWSLETTER

Dlaczego przyłączyliście się do projektu Biznesowej Dumy Pomorza?
Jako Euroafrica mamy świadomość roli odpowiedzialności społecznej biznesu. Na pewno to też interesujący rodzaj promocji naszej grupy, czyli Hass Holding Limited. Prezes Jarosław Mroczek stworzył ciekawe forum, które może przysłużyć się działalności networkingowej i tym samym w wielu zakresach zbliżyć do siebie przedsiębiorstwa działające na terenie województwa zachodniopomorskiego.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/euroafrica-w-druzynie-z-pogonia/

 

Kolejna opcja to uwzględnienie wpłaty do Pracowniczych Planów Kapitałowych. Wpłaty do PPK, finansowane przez podmiot zatrudniający, podwyższają podstawę opodatkowania. Wpłaty do PPK finansowane przez pracownika są odliczane z wynagrodzenia netto.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/oblicz-wysokosc-wynagrodzenia/

 

Aplikację zainstalowało dotychczas 6794 kibiców. Chcemy jednak więcej, więc zachęcamy do korzystania z naszej i Waszej apki! Na ten moment dokonaliście 2349 zakupów. Po zaksięgowaniu wszystkich płatności będzie wiązało się to z otrzymaniem przez Pogoń 10 409,78 zł. Mocno pracujecie na ten sukces, gdyż dokonaliście transakcji na łączną kwotę 305 049,78 zł.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/przekroczylismy-300-tysiecy-zlotych/

 

Największy zakup jednostkowy jest dziełem użytkownika o nicku Barmhartig. Nasz kibic wydał 3018,12 zł w sklepie RTV Euro AGD. Serdecznie dziękujemy za pomoc i zaangażowanie! Nie była to jedyna duża kwota, którą zarejestrowaliśmy w tym czasie. Odnotowaliśmy również 1910 zł, 1936 zł, 1523,04 zł czy 895,20 zł. Dziękujemy jednak za wszystkie zakupy, które robicie przy użyciu aplikacji. Nawet najdrobniejszy zakup jest dla nas istotny. W ten sposób budujecie mocną Pogoń!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/43-zakupy-jednego-dnia/

 

Zaangażowanie naszych Partnerów sprawiło, że zabawa była emocjonująca przez cały sezon. W obu rundach wzięło udział łącznie 18 drużyn. Liczymy, że już w lipcu dołączą do nas kolejni Partnerzy, którzy zechcą podjąć rękawice we wspólnej inicjatywie. Tu tak naprawdę nie o wynik chodzi, lecz o integrację. Jesteśmy w tym razem, jako jedna, dobrze rozumiejąca się ekipa. Dziękujemy za to!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/epa-omnia-obronila-tytul/

 

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe