DZIEŃ DZIECKA Z REGA ARENĄ!

  • 10.06.2021, 19:28
  • Redakcja
DZIEŃ DZIECKA Z REGA ARENĄ!
W niedzielę 6 czerwca na terenie Hali Sportowo-Widowiskowej w Płotach (Rega Areny) Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Płotach zorganizował Festyn z Okazji Dnia Dziecka. Na najmłodszych mieszkańców Gminy Płoty czekały liczne atrakcje.

Dużym – jak zwykle – cieszyły się dmuchane zamki do zjeżdżania i skakania. Różne ciekawe gry, zabawy i animacje przygotowali instruktorzy z Domu Kultury. Dla wszystkich uczestników przygotowano  drobny poczęstunek, kiełbaski z grilla i napoje, a także - za niewielką opłatą – uwielbianą przez najmłodszych watę cukrową i popcorn a pani wiceburmistrz wraz z dyrektorem MGOKiS obdarowywali wszystkich wyśmienitymi czekoladkami.

Na sportowym obiekcie nie mogło zabraknąć wydarzenia sportowego. Na boisku ze sztuczną nawierzchnią zorganizowano Letni Turniej Piłkarski o Puchar Dyrektora MGOKiS w Płotach  z okazji dnia dziecka. W turnieju wzięły udział cztery zaproszone zespoły trampkarzy, LKS Vineta Wolin, LKS Sparta Węgorzyno, KS Olimp Gościno oraz LUKS Promień Mosty. Gospodarzami turnieju był amatorski młodszy podzespół niebiesko-zielonych działający przy Rega Arenie, czyli „Młoda Rega” Rega Arena Team – składający się w większej części ze stałych zawodników lokalnych klubów piłkarskich LKS Polonia Płoty i MKS Sparta Gryfice, i to właśnie niebiesko-zielony zespół obronił puchar dyrektora MGOKiS w Płotach w tym turnieju zajmując I miejsce.

A oto szczegółowe wyniki:

I miejsce – „Młoda Rega” Rega Arena Team

II miejsce – LKS Vineta Wolin

III miejsce – KS Olimp Gościno

IV miejsce – LKS Sparta Węgorzyno

V miejsce – LUKS Promień Mosty

Uczestnicy turnieju zostali uhonorowani pamiątkowymi medalami, pucharami oraz słodkimi upominkami.

Redakcja

Zdjęcia (30)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe