POGOŃ Szczecin

  • 07.06.2021, 11:21
  • Paweł Drąg
POGOŃ Szczecin
NEWSLETTER

Wspólnymi siłami dokonaliście już 2221 transakcji na łączną kwotę 291 646,25 zł. Kto zgarnia nagrodę kibica tygodnia za ubiegły tydzień? Największy zakup jednostkowy należy do pana Rafała który dokonał zakupów na kwotę 952 złotych. Dziękujemy za zaangażowanie! Największa zwrotka tygodnia to już efekt zakupów Pana Sławka. To 9,89 zł. Również dziękujemy za pomoc.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/po-portowemu/

 

– W Polsce ratunku dla Ani nie ma. Choroba powoduje, że córeczka jest bardzo trudnym przypadkiem. Ryzyko jest ogromne... Jednak bez operacji nie ma dla niej szans na życie – podkreślają rodzice dziewczynki.- Wierzymy, że znajdą się ludzie o dobrych sercach, którzy zechcą nam pomóc. Prosimy bądź jednym z nich i uratuj naszą córeczkę.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/warta-poznan-organizuje-ekstrapomoc-dla-ani-karolewicz/

 

Złożyłeś już wniosek o konto osobiste? Jeśli tak, to świetnie! Następnie otrzymasz maila potwierdzającego warunki porozumienia. Wkrótce zadzwoni do ciebie kurier, który dostarczy umowę do podpisu. Finalnie aktywujesz dostęp do konta osobistego przez usługę bankowości elektronicznej: serwis internetowy iPKO lub aplikację mobilną IKO, co sprawi, że zyskasz dostęp do swoich środków. Wszystko sprawnie i bezproblemowo.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/ostatni-dzien-na-voucher/

 

Dlaczego przyłączyliście się do projektu Biznesowej Dumy Pomorza?
Pogoń to wizytówka województwa zachodniopomorskiego i klub, z którego możemy być dumni. Cieszę się, że możemy wspierać Portowców i być częścią projektu, który łączy przedsiębiorców z regionu. Trudne czasy nie sprzyjają wzajemnej integracji, ale na tę inicjatywę spoglądam przyszłościowo. Wierzę, że wszyscy będziemy dzięki temu jeszcze mocniejsi.

 

https://pogonszczecin.pl/newsy/20210520140534/epa-omnia-gra-razem-z-pogonia

 

Aplikację zainstalowało dotychczas 6757 kibiców. Chcemy jednak więcej, więc zachęcamy do korzystania z naszej i Waszej apki! Na ten moment dokonaliście 2248 zakupów. Po zaksięgowaniu wszystkich płatności będzie wiązało się to z otrzymaniem przez Pogoń 10 282,21 zł. Mocno pracujecie na ten sukces, gdyż dokonaliście transakcji na łączną kwotę 294 116,68 zł.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/srubujemy-wyniki/

 

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe