Plac Zabaw w Grabinie oddany do użytku

  • 31.05.2021, 13:38
  • Redakcja
Plac Zabaw w Grabinie oddany do użytku
Dzień Dziecka już blisko a najmłodsi mieszkańcy Grabina (gm. Nowogard) od poniedziałku 24 maja już mogą się cieszyć nowym placem zabaw. W skromnej uroczystości otwarcia dokonał wiceburmistrz Nowogardu Jacek Rafiński, wraz z radnym Jerzym Kubickim sołtysem Agnieszką Paradowską oraz grupą mieszkańców i dzieci, spragnionych zabawy na nowym obiekcie.

Sołtys Grabina Agnieszka Paradowska – składając podziękowania „wszystkim którzy przyczynili się aby ten plac zabaw powstał” podkreśliła, że była to, szczególnie dla najmłodszych mieszkańców, długo oczekiwana i bardzo potrzebna inwestycja.  

Koszt budowy placu zabaw w Grabinie zamknął się kwotą 56.592,30zł, Inwestycja była dofinansowana z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, kwotą   15.392.00 zł – stanowi to  ok. 30 %  całości.

Redakcja

Zdjęcia (12)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe