Marsz – protest przeciwko przemocy

  • 03.06.2021, 13:00
  • Redakcja
Marsz – protest przeciwko przemocy
Tragiczna śmierci osiemnastoletniej Magdy, uczennicy Liceum Ogólnokształcącego w Gryficach wstrząsnęła szkolną społecznością. Tragiczna i bezsensowna śmierć młodej dziewczyny stała się impulsem do wyrażenia przez młodzież sprzeciwu wobec przemocy.

We wtorek, 1 czerwca społeczność Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bolesława Chrobrego w Gryficach wyruszyła ulice miasta w pochodzie ku pamięci tragicznie zmarłej Magdy. Uczestnicy marszu zebrali się na Placu Zwycięstwa, wyrażając swój smutek i żal po odejściu ich koleżanki z klasy wypuścili w niebo setki białych balonów.

Po manifestacji uczestnicy pochodu wzięli udział w okolicznościowej  mszy św. w  Kościele pw.  Wniebowzięcia NMP w Gryficach.

 

Foto: FB Gmina Gryfice

Redakcja

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe