"EPIZODYCZNOŚĆ" w galerii "BRAMA"

  • 03.06.2021, 11:51
  • Gryficki Dom Kultury
"EPIZODYCZNOŚĆ" w galerii "BRAMA"
Gryficki Dom Kultury zaprasza na wystawę malarstwa BEATY BĘDKOWSKIEJ i uczestników zajęć artystycznych BRAMA SZTUK pt. "EPIZODYCZNOŚĆ"

Wernisaż odbędzie się w Muzeum i Galerii Brama w czwartek, 10.06.2021 r. o godz.17:00

Wystawa czerwiec - lipiec 2021

O wystawie:

W czasie pandemii stworzyliśmy malarski pomost pomiędzy Chorzowem a Gryficami. Beata Będkowska zaprosiła dzieci z Bramy Sztuk do projektu wspólnego malowania EPIZODYCZNOŚĆ, który zakończył się wystawą w Galerii Pracowni Rynek 7 w Chorzowie (sierpień 2020 r.). Pomysł tak nam się spodobał, że kontynuowaliśmy zdalne warsztaty. Na naszej wspólnej wystawie zobaczą Państwo zapamiętane obrazami okruchy wspomnień: drobne epizody, emocje, wodę z naszych skojarzeń, pejzaże i przywołane sny. Serdecznie zapraszamy!

 

Beata Będkowska

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Stypendystka Ecole de Beaux Artes w Tuluzie i Escuela Superior de Diseńo Grafico w Barcelonie. Stypendystka MDiKN. Ma na swoim koncie kilkanaście wystaw indywidualnych w kraju i za granicą oraz udział w kilkudziesięciu wystawach i plenerach zbiorowych. Autorka warsztatów artystycznych. Tworzy cykle malarskie "Rozmowa", "W stronę morza" oraz "Epizodyczność".

 

Uczestnicy zajęć artystycznych BRAMA SZTUK

Hanna Barbarska, Alicja Domańska, Hanna Ostrowska, Weronika Prusakiewicz, Justyna Wiśniewska, Maria Wiśniewska

 

Agnieszka Ostrowska

Pedagog i animator kultury. Twórca i realizator autorskich warsztatów artystycznych dla dzieci. Autorka cyklicznych projektów realizowanych we współpracy z Gryfickim Domem Kultury - KREATYWNE WIOSKI, BRAMA SZTUK (projekt realizowany w Galerii i Muzeum BRAMA). Ilustratorka – ilustracje prasowe, ilustracje do książek dla dzieci. Uczestnik wystaw zbiorowych i indywidualnych: Sjöbo (Szwecja), Trzebiatów, Poznań, Chorzów.

Gryficki Dom Kultury

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe