POGOŃ Szczecin

  • 31.05.2021, 22:56
  • Paweł Drąg
POGOŃ Szczecin
NEWSLETTER

Złożyłeś już wniosek o konto osobiste? Jeśli tak, to świetnie! Następnie otrzymasz maila potwierdzającego warunki porozumienia. Wkrótce zadzwoni do ciebie kurier, który dostarczy umowę do podpisu. Finalnie aktywujesz dostęp do konta osobistego przez usługę bankowości elektronicznej: serwis internetowy iPKO lub aplikację mobilną IKO, co sprawi, że zyskasz dostęp do swoich środków. Wszystko sprawnie i bezproblemowo.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/jeszcze-tylko-kilka-dni/

 

Tym razem tytuł kibica tygodnia trafia do Pana Piotra, który dokonał zakupu na kwotę 415 zł, z czego otrzymaliśmy 4,15 zł zwrotki. Dziękujemy, że Pan o nas pamiętał.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/spokojny-tydzien/

 

Jednocześnie informujemy, że dostępna jest już najnowsza wersja aplikacji, w której poprawiliśmy kilka ze zgłaszanych przez Was błędów. Rozwiązaliśmy problemy z obracającymi się zdjęciami, niekomfortowym wpisywaniem komentarzy pod postami, zbyt cichym głosem przy publikowanych filmach, a także kilka innych drobiazgów. Jedno jest pewne – teraz użytkowanie aplikacji jest o wiele przyjemniejsze!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/7421-2/

 

Dlaczego przyłączyliście się Państwo do projektu Biznesowej Dumy Pomorza?
Jesteśmy firmą, która cały czas wspiera obszary działalności lokalnej i sportowej, starając się reagować na potrzeby naszego regionu. Na początku epidemii COVID-19 ufundowaliśmy darowiznę Samodzielnemu Publicznemu Wojewódzkiemu Szpitalowi Zespolonemu w Szczecinie przy ul. Arkońskiej na cele związane z zabezpieczeniem personelu medycznego i pacjentów Oddziału Dziecięcego Obserwacyjno-Zakaźnego przed zarażeniem COVID-19. Wspieramy też różne inicjatywy sportowe. Natomiast, jeżeli chodzi o Pogoń, to uważamy, że jej historia jest nieodzownie związana z historią Szczecina, jak i całego regionu. Gdy tylko usłyszeliśmy, że tworzy się projekt Biznesowej Dumy Pomorza i możemy pomóc, od razu się przyłączyliśmy. Pomimo panującej pandemii i niepewnych warunków ekonomicznych uważamy, że naszym obowiązkiem jest wspieranie lokalnych inicjatyw oraz pielęgnowanie symboli takich jak Pogoń.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/calculus-i-pogon-graja-razem/

 

W 1990 roku w wyniku prywatyzacji przedsiębiorstwo przekształciło się w spółkę Drobimex-Heintz, a jej udziałowcami zostali Skarb Państwa oraz EFHA – Werke Fleischwarenfabrik GmbH, która wkrótce ogłosiła upadłość. Jej udziały w 2001 roku wykupiła spółka Paul Heinz Wesjohann & Co GmbH II należąca do grupy kapitałowej PHW. Do 2005 r. niemiecki inwestor zainwestował ponad 25 mln zł, co znacznie przyspieszyło rozwój firmy, czyniąc Drobimex Heintz jedną z większych firm drobiarskich w kraju.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/drobimex-na-rynku-od-70-lat/

 

Aplikację zainstalowało dotychczas 6732 kibiców. Chcemy jednak więcej, więc zachęcamy do korzystania z naszej i Waszej apki! Na ten moment dokonaliście 2156 zakupów. Po zaksięgowaniu wszystkich płatności będzie wiązało się to z otrzymaniem przez Pogoń 9 839,57 zł. Mocno pracujecie na ten sukces, gdyż dokonaliście transakcji na łączną kwotę 253 274,08 zł.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/blisko-7000-kibicow-w-aplikacji/

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe