POGOŃ Szczecin

  • 24.05.2021, 20:06
  • Paweł Drąg
POGOŃ Szczecin
NEWSLETTER

Gratulacje należą się wszystkim, którzy dołożyli choćby grosz do naszej inicjatywy, ale także dla tych, którzy są aktywni na naszej tablicy, tworząc tym samym wartość merytoryczną apki. Z tego miejsca chcielibyśmy jednak zwrócić uwagę na rolę użytkownika Bella Storia, który jednorazowo wpłacił na nasze konto 2328,70 zł, zamykając tym samym całość kwoty w wartości ponad 10 tys. zł zwrotki. To zarazem największy zakup jednostkowy i najwyższa zwrotka tygodnia. Oj, trudno będzie ją kiedykolwiek pobić, ale oczywiście trzymamy za to mocno kciuki!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/bella-storia-rowniez-na-medal/

 

W przyszłość spoglądamy z dużym optymizmem, ale szanujemy przeszłość, która dała moc radości wielu pokoleniom naszych kibiców. Rozważaliśmy wiele opcji na kolejny cel w naszej aplikacji. Potrzeb jest sporo, jednakże część z nich może poczekać. Obecnie napędzamy się pierwszym dużym sukcesem od czasów odbudowy klubu, więc uznaliśmy, iż to dobry czas na gloryfikację wszystkich medalowych osiągnięć.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/medalowy-mural/

 

Nasz Partner zainicjował swoją działalność 1 lipca 2010, w wyniku wyodrębnienia się Działu Elektroniki Morskiej ze struktur utworzonej w 1988 roku EPA Sp. z o.o., czyli wiodącego na polskim rynku dostawcy rozwiązań z zakresu nawigacji, radiotelekomunikacji oraz systemów satelitarnej transmisji danych, w tym także systemów zintegrowanego mostka nawigacyjnego.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/epa-marine-w-biznesowej-dumie-pomorza/

 

Wprawdzie EPA Omnia w drugiej rundzie zajęła drugą lokatę, ustępując sensacyjnemu beniaminkowi z EPA SYSTEMY, ale równa, świetna forma z obu rund sprawiła, że mistrz ubiegłego sezonu obronił tytuł! Serdecznie gratulacje dla zwycięzcy, to był piękny pokaz sportowej rywalizacji.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/obronca-tytulu-znow-najlepszy/

 

Aplikację zainstalowało dotychczas 6686 kibiców. Chcemy jednak więcej, więc zachęcamy do korzystania z naszej i Waszej apki! Na ten moment dokonaliście 2114 zakupów. Po zaksięgowaniu wszystkich płatności będzie wiązało się to z otrzymaniem przez Pogoń 9 771,93 zł. Mocno pracujecie na ten sukces, gdyż dokonaliście transakcji na łączną kwotę 248 774,05 zł.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/zrealizowac-kolejny-cel/

 

W ostatnich dniach nastąpiło przekazanie złotego pinu. Serdecznie gratulujemy małżeństwu o wielkim sercu. Jesteśmy z Was bardzo dumni. Co ciekawe, rok temu nasi darczyńcy również wygrali licytację pamiątkowego herbu!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/zloty-pin-odebrany/

 

Trzon zespołu kliniki stanowią profesjonaliści znający się i pracujący razem od 20 lat. Przez wspomniane lata team stale pogłębiał swoje kompetencje zawodowe i doskonalił zakres umiejętności. Świadomość potrzeby wszechstronnego rozwoju spowodowała, że w międzyczasie do grupy dołączyło kilkudziesięciu pasjonatów swojego zawodu. Dziś Novum Ortopedia to pretendent do bycia mocnym graczem na rynku branżowym opieki medycznej i zarazem ośrodek zdrowia, któremu z pełnym zaufaniem powierzamy zdrowie naszych zawodników. Dlatego też mocno polecamy to miejsce!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/novum-ortopedia-w-naszej-aplikacji/

 

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe