Niespodzianka od Zamku dla kibiców Pogoni Szczecin

  • 23.05.2021, 16:08
  • Sylwia Polachowska - Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie
Niespodzianka od Zamku dla kibiców Pogoni Szczecin
Z okazji wywalczenia przez piłkarzy Pogoni Szczecin brązowego medalu mistrzostw Polski, Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie przygotował ciekawą ofertę na najbliższy weekend.

W dniach 22-23.05.2021 r. (sobota – niedziela) wszyscy, którzy wiernie kibicowali Portowcom, będą mogli kupić bilety wstępu na zamkową wystawę „Szczecin. Atlas Obecności” za 1 zł od osoby. Na ekspozycji znajduje się album ze zdjęciami przekazany przez szczecińską drużynę piłkarską.

 

Jak zdobyć wejściówki?

 

Wystarczy pokazać w kasie Zamku Kartę Kibica lub bilet z ostatniego meczu Pogoni. Oferta skierowana jest do kibiców wraz z rodzinami (maksymalnie 2+2, dwoje dzieci i dwoje dorosłych).

 

Kasa znajduje się w skrzydle wschodnim (wejście A z Dużego Dziedzińca, I p.). Jest czynna od wtorku do niedzieli w godz. 10.00 – 18.00.

 

Więcej informacji o wystawie: https://zamek.szczecin.pl/wydarzenie/wystawy/wystawa-szczecin-atlas-obecnosci/

 

A po weekendzie…

 

Zapraszamy na wydarzenie online.

Humor w medycynie, sztuce i filozofii – to temat kolejnego wykładu z cyklu „Szkoła Zdrowia”. Gospodarz cyklu prof. Jacek Rudnicki zaprasza na spotkanie z – tak potrzebną w dzisiejszej dobie – porcją uśmiechu, żartu i humorystycznej refleksji.

Premiera zaplanowana jest na wtorek 25 maja, na godz. 17. Wydarzenie bezpłatne.

Materiał znajdziemy na https://zamek.szczecin.pl/wydarzenie/spotkania-i-wyklady/humor-w-medycynie-sztuce-i-filozofii/ oraz na kanale YouTube https://www.youtube.com/user/zkpszczecin.

 

Sylwia Polachowska - Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe