Nowogard: ulica Kazimierza Wielkiego po przebudowie

  • 19.05.2021, 23:10
  • Redakcja
Nowogard: ulica Kazimierza Wielkiego po przebudowie
We wtorek 18 maja odbył się odbiór przebudowanej ulicy Kazimierza Wielkiego z udziałem z-cy Burmistrza Nowogardu Jacka Rafińskiego, dwojga radnych i pracowników Wydziału Gospodarki Komunalnej, Mieszkaniowej i Ochrony Środowiska.

Szkoda, że zabrakło przedstawiciela wykonawcy bo napotkani mieszkańcy mieli kilka praktycznych uwag.

Inwestycja, bardzo potrzebna mieszkańcom ze względu na bardzo kiepski stan nawierzchni od samego początku miała „pod górkę”.

Wykonawcę zadania udało się wyłonić dopiero po czwartym przetargu. Najlepszą ofertę przedstawiła firma FHU „PAWTER” Paweł Woźniak z Golczewa.

Zadanie polegające na budowie ciągu pieszo-jezdnego wraz z przebudową zjazdów do posesji oraz budowie fragmentu chodnika przy ulicy 3 Maja. Całkowita powierzchnia ciągu pieszo-jezdnego wynosi 1032 m2 z czego: powierzchnia przeznaczona do ruchu pojazdów wynosi 590m2,pow. pasa ruchu pieszego 338 m2 i pow. zjazdów 104 m2 zostało wykonane za kwotę 279 210,00 zł.

Redakcja

Zdjęcia (4)

Tak wyglądała ulica przed przebudową

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe