POGOŃ Szczecin

  • 17.05.2021, 22:59
  • Paweł Drąg
POGOŃ Szczecin
NEWSLETTER

Jeszcze wczoraj wydawało się, że na osiągnięcie tej kwoty przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Wtedy na portową scenę wkroczył użytkownik Bella Storia, który zakończył zbiórkę jednym, konkretnym przelewem. Pan Tomasz dzisiejszego poranka zdecydował się przeznaczyć na nasz cel niebagatelną kwotę 2328,70 zł. Szczerze? Aż nam brak słów. Tym bardziej, że to nie pierwszy przejaw dużego zaangażowania naszego kibica w realizację wspólnej idei. – Mamy koniec sezonu, więc uważam, że należało zakończyć temat sztandaru, aby w kolejny sezon wejść z nowymi celami. Za moment czas urlopów, więc to dobry moment, aby zamknąć tę inicjatywę. Jestem szczęśliwy, że mogłem pomóc. To wielka satysfakcja – opowiadał tuż po wykonaniu przelewu Pan Tomasz.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/odzyska-dawne-piekno/

 

Najmłodsi poprzez zabawę poznają świat i zaczynają go lepiej rozumieć. Na sukces marki pracuje kilkadziesiąt osób, które oddają swoje serducha, by końcowy efekt danego projektu był jak najokazalszy. W EPEE Polska praca zespołowa to gwarancja sukcesu. Ta drużyna wie, jak wygrywać! Oferta firmy jest zróżnicowana i zawiera produkty zarówno dla dzieci, jak i najmłodszych nastolatków. Chcesz wiedzieć więcej i pokolorować komuś bliskiemu świat? Zapraszamy tutaj – kliknij.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/pogon-razem-z-epee-polska/

 

Pękła kolejna magiczna bariera. Wspólnymi siłami uzbieraliście łączną kwotę wszystkich zakupów w wysokości 250 825,70 zł. To najlepszy dowód, że regularnie i często korzystacie z możliwości aplikacji i funkcjonalność przyjęła się w granatowo-bordowej rodzinie. Dla nas to duża satysfakcja. Niech służy Wam jak najlepiej.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/przekroczylismy-250-tysiecy-zlotych/

 

Dni dzielą nas od ostatniej kolejki PKO BP Ekstraklasy. W niedzielę wieczorem poznamy również wszystkie lokaty, które zajęli gracze naszej wewnętrznej ligi w Oficjalnej Fantasy Ekstraklasie. Tymczasem emocje rosną!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/emocje-w-koncowce-ligi/

 

Rekordzistka od początku wdrożenia inicjatywy dokonała już 101 zakupów! Dziękujemy, Pani Iwono, znowu bije Pani nasze rekordy! Nasza liderka najczęściej korzysta z serwisu Allegro.pl. Tuż za nią klasyfikuje się Pan Andrzej z 86 transakcjami, a także Pan Rafał z 74 zakupami. Najwyższa kwota zwrotek uzbieranych przez jednego kibica wynosi 4502,21 zł. Nie musimy chyba dodawać, że kapitalny wynik jest autorstwa użytkownika Bella Storia, który z regularnością godną podziwu wspiera granatowo-bordowych. Najwyższa kwota transakcji ogółem jednego apkowicza to już 15 042,63 zł. Na drugim miejscu jest osoba, która dokonała zakupów na kwotę 12 144,48 zł. Kibicujemy Wam wszystkim!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/101-transakcji-od-jednej-osoby/

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe