LEGO - Wystawa stworzona z pasji…

  • 05.07.2017, 16:12
  • str
LEGO - Wystawa stworzona z pasji…
Zapraszamy do Świetlicy w Rewalu

W kolekcji Wielkiej Wystawy Klocków LEGO zobaczymy Wielkie Miasto LEGO z ruchomymi modelami i jeżdżącymi ośmioma pociągami LEGO  3.EDYCJA! Unikalne i kolekcjonerskie Modele LEGO Star Wars   2.EDYCJA! LEGO historyczne miasto ( z lat '70 tych XX wieku )  i Kosmos NOWOŚĆ 2014

Wznowione - Historyczne zabawki LEGO – od lat ’50 tych XX wieku!  czy - Jaskinia BATMANA - projekt zbudowany z ponad 25.000 klocków LEGO z unikalnymi pojazdami Batmana! NOWOŚĆ 2014

Także Kolekcja unikalnych pojazdów, w tym Cadillac, Rolls-Roys i Renault - z lat '50 tych, model Ferrari i Batmobile, VW Van, Pojazdy Model Team. Prezentacja figur zbudowanych z klocków LEGO wraz z popiersiem postaci z sagi Star Wars - Darth Maul przedstawionym, jako pełnowymiarowa postać. Wielkie modele takich obiektów jak wieża Eifela, Pałac Taj Mahal, Opera w Sydney, most Tower Bridge, model Boeinga 787, wielka karuzela i diabelski młyn i wiele, wiele innych unikatowych obiektów – wszystko autorskie projekty z niezliczonych zestawów klocków LEGO

Odwiedzający mają do dyspozycji plac zabaw wyposażony w stoliki z krzesełkami do samodzielnego budowania i mnóstwo klocków LEGO.

Tak swoją kolekcję opisują jej twórcy: „Wyjątkowość naszego dzieła wyraża rozmaitość prezentowanych tematów oraz co bardzo ważne, ten właśnie aspekt kolekcjonerski. Nie ma przesady w tym, że uznam niektóre modele za najwybitniejsze pozycje z katalogu zestawów LEGO wszechczasów. To one są prawdziwymi perełkami osadzonymi wśród naszych skromnych pomysłów. Staramy się dbać o swoistą unikalność, która polega na tym, że WIELKA WYSTAWA KLOCKÓW LEGO ZOSTAŁA STWORZONA Z PASJI, NIE WYPRODUKOWANA. Nie pozyskujemy żadnych modeli od innych twórców, fanów LEGO i nie korzystamy z ich pomocy. Wszelkie budowle i aranżacje są naszymi autorskimi pomysłami i realizacjami. Zbieramy bardzo pozytywne opinie i wrażenia od osób odwiedzających, za co szczególnie dziękujemy.

Dzięki temu, że na wystawie pokazujemy także piękne gotowe modele, wiele osób, zwłaszcza rodziców rozpoznaje swoje zabawki z dzieciństwa. Kupowane były często za dolary lub otrzymane w podarunku od cioci z zagranicy lub taty, który pracował na kontrakcie. Tutaj także rodzice i dziadkowie wspominają chwile, kiedy ich dzieci bawiły się takimi właśnie klockami LEGO. Niezastąpione wrażenie sentymentalne dla każdego.

Klocki LEGO mają w sobie niesamowitą siłę przekazu i wręcz magię, o czym wiele osób wie i utożsamia się z tym poglądem. Klasyczne klocki LEGO od ponad pięćdziesięciu lat towarzyszą w procesie wychowania wielu pokoleń dając przepiękną zabawę, ale również i możliwość poznawania świata techniki, architektury czy po prostu wszechświata wyobraźni. Moim skromnym zdaniem, klocki LEGO uważam za jeden z cudów świata.

Celem Wystawy jest dobra zabawa tak dla nas jak i dla odwiedzających. Robimy to dla wielkiej przyjemności i wciąż z ogromną pasją. Trzymamy się zasady, by nie zatrzymywać ani na chwilę klockowej machiny. Dzięki temu Wystawa pokazuje z każdą edycją swoje odmienione oblicze. Wszechstronność zainteresowań wieloma światami tematycznymi pozwala nam tworzyć ekspozycje dedykowane.

Jesteś na Rewalskim Wybrzeżu - zajrzyj do Świetlicy w Rewalu.

 

Wystawa mieści się w Rewalu, Świetlica (były GOK) , ul. Słowackiego 1.

Trwa od 3 lipca do 21 Sierpnia 2017 roku.

Godziny otwarcia, codziennie: 11:00 – 19:00

Wstęp płatny:  bilet 10,00 zł, małe dzieci na rękach – gratis.

Rezerwacje dla grup zorganizowanych i informacja – tel. 602 635 487

 

Serdecznie zapraszamy!

str

Zdjęcia (50)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe