POGOŃ Szczecin

  • 26.04.2021, 22:48
  • Paweł Drąg
POGOŃ Szczecin
NEWSLETTER

NSP jest realizowany raz na 10 lat przez służby statystyki publicznej we współpracy z Gminami i obejmuje wszystkich mieszkańców naszego kraju, w tym obcokrajowców. Udział w spisie jest obowiązkowy, więc nie zapomnijcie rozliczyć się z tą powinnością. Co to jednak dla Was! To zaledwie kilkanaście minut bardzo potrzebnej pracy.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/liczymy-sie-dla-polski/

 

Rekordzistka od początku wdrożenia inicjatywy dokonała już 82 zakupów. Dziękujemy, Pani Iwono! Nasza liderka najczęściej korzysta z serwisu Allegro.pl. Tuż za nią klasyfikuje się Pan Andrzej z 76 transakcjami, a także Pan Rafał z 73 zakupami. Najwyższa kwota zwrotek uzbieranych przez jednego kibica wynosi 2403,76 zł. Nie musimy chyba dodawać, że kapitalny wynik jest autorstwa użytkownika Bella Storia, który z regularnością godną podziwu wspiera granatowo-bordowych. Najwyższa kwota transakcji ogółem jednego apkowicza to już 14 251,95 zł. Na drugim miejscu jest osoba, która dokonała zakupów na kwotę 12 144,48 zł. Kibicujemy Wam wszystkim!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/ponad-1850-transakcji-juz-za-nami/

 

Dotychczas wspólnymi siłami zrobiliście 1817 transakcji, na łączną kwotę 219 925,42 zł. Wszyscy walczymy w jednym, konkretnym celu – by Pogoń rosła w siłę. Nawet drobne zakupy są dla nas istotne, gdyż każdy przejaw inicjatywy zbliża nas do zrealizowania pierwszego postawionego celu, czyli renowacji sztandaru Dumy Pomorza.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/ponad-1800-transakcji/

 

Praca lubi ciszę, więc długo utrzymywaliśmy w sekrecie datę ostatecznego debiutu tej nowości. Dłubaliśmy w zarysach planu, poprawialiśmy szczegóły, dodawaliśmy kolejne elementy i analizowaliśmy, co należy uczynić, by końcowy efekt sprostał założeniom. Naszym głównym celem było stworzenie miejsca, które byłoby czymś więcej niż tylko stylowym i nowoczesnym sklepem. Od początku zdawaliśmy sobie sprawę, że musi mieć portową duszę i charakter. To miało być kluczem do tego, by każdy kibic Dumy Pomorza przebywał w Fanshopie z przyjemnością i poczuciem, że to wyjątkowe miejsce.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/nowy-sklep-pogoni-zapraszamy-od-g-11/

 

 

Więcej już na pewno nie będzie, także jeśli zależy Ci na zgarnięciu tej unikatowej propozycji, to nie zwlekaj z decyzją na ostatnią chwilę. Zamówienia preorderowe można składać do 30 kwietnia, wyłącznie on-line, na stronie sklep.pogonszczecin.pl. Po odbiór retro koszulek zapraszamy od 21 maja do klubowego Fanshopu, zlokalizowanego przy alei Wojska Polskiego 49.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/dodatkowa-partia-retro-koszulek/

 

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe