10 koncertów na X-lecie GRYFICKIEGO LATA MUZYCZNEGO – NIEDZIELNYCH KONCERTÓW W OGRODZIE JAPOŃSKIM

  • 21.04.2021, 20:10
  • Gryficki Dom Kultury
10 koncertów na X-lecie GRYFICKIEGO LATA MUZYCZNEGO – NIEDZIELNYCH KONCERTÓW…
W bieżącym roku minie 10 lat od zorganizowania pierwszej edycji Gryfickiego Lata Muzycznego, która się odbyła w okresie wakacyjnym 2012r. w Ogrodzie Japońskim.

Ideą Lata Muzycznego jest propagowanie wśród mieszkańców Gryfic i regionu  muzyki w wykonaniu wybitnych instrumentalistów i wokalistów uprawiających różne gatunki muzyczne oraz przypominanie znanych utworów muzycznych, zarówno polskich jak  i zagranicznych.

Ponadto naszym celem było nie tylko dostarczanie muzycznych emocji, ale także stworzenie wyjątkowego klimatu, który pozwoli odpocząć w malowniczej scenerii Ogrodu Japońskiego.

Do udziału w dziesiątej edycji Lata Muzycznego chcielibyśmy zaprosić również   wykonawców, którzy najbardziej zapisali się w Państwa pamięci i podbili swym występem Wasze serca. Dlatego też proponujemy słuchaczom Gryfickiego Lata Muzycznego włączenie się do współpracy przy układaniu programu koncertów poprzez głosowanie  

                                     na najpopularniejszego wykonawcę.

Przez najbliższy tydzień na naszej stronie www.gdk-art.net i fb będziemy prezentować alfabetycznie wszystkich wykonawców, na których będzie można zagłosować  w ankiecie od 26 kwietnia do 02 maja br. Wykonawców z największą ilością głosów postaramy się zaprosić do X edycji Gryfickiego Lata Muzycznego 2021.

Gryficki Dom Kultury

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe