Nielegalny punkt hazardowy w salonie fryzjerskim

  • 20.04.2021, 21:05
  • Małgorzata Brzoza - Izba Administracji Skarbowej w Szczecinie
Nielegalny punkt hazardowy w salonie fryzjerskim
  • Zachodniopomorska KAS zamknęła kolejny nielegalny punkt hazardowy.
  • Zabezpieczono pięć komputerów, router, monitoring i gotówkę na wypłaty dla graczy.
  • Za urządzanie nielegalnych gier hazardowych grożą surowe kary.

 

Choszczno, to kolejna miejscowość, gdzie w ostatnich dniach funkcjonariusze zachodniopomorskiej Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) zamknęli nielegalny punkt hazardowy.

 

Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej przeszukali lokal w Choszcznie, w którym organizowano nielegalne gry online. Podejrzenia funkcjonariuszy wzbudził salon fryzjerski, którego okna i drzwi oklejone były czarną folią. W taki, charakterystyczny sposób często bywają zaś „udekorowane” nielegalne salony gier hazardowych.

 

Zabezpieczono pięć komputerów, na których możliwy był nielegalny hazard, monitoring-rejestrator, ruter, dwa telefony komórkowe oraz 1551,50 zł gotówki.

 

Przesłuchano sześć osób – pięciu graczy i kobietę podejrzewaną o organizację nielegalnego hazardu, której postawiono zarzuty.

 

Tego rodzaju nielegalne działanie jest przestępstwem karnym-skarbowym zagrożonym m.in. karą pozbawienia wolności do lat trzech oraz karą administracyjną w wysokości 100 tysięcy złotych od każdego zakwestionowanego komputera

 

Działania funkcjonariuszy Zachodniopomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego wspierali funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Choszcznie.

 

Małgorzata Brzoza - Izba Administracji Skarbowej w Szczecinie

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe