POGOŃ Szczecin

  • 17.04.2021, 23:01
  • Paweł Drąg
POGOŃ Szczecin
NEWSLETTER

Granatowo-bordowa pyszność jest efektem współpracy z Rybiarnią Intersea Poland R.B. Góra sp.j. W skład paprykarza wchodzi aż 38% ryb karpiowatych z łososiem. To dla nas synonim jakości i powód dla którego warto sięgnąć po portową puszkę. Jest smacznie i najlepszym dowodem na to jesteście Wy, czyli usatysfakcjonowani konsumenci. Dlaczego o tym wspominamy? Ponieważ można go już kupić także w hipermarketach Carrefour!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/paprykarz-w-hipermarketach-carrefour/

 

Tym razem jeden użytkownik zdominował klasyfikację na najwyższą zwrotkę tygodnia i najwyższy zakup jednostkowy. Trzeba przyznać, że w bardzo okazały sposób. Pan Robert zrobił transakcję na kwotę 4244,70 zł, z czego Duma Pomorza otrzyma 127,34 zł. Czy to nie najlepszy dowód na to, że podczas zakupów warto pamiętać o przeklikaniu się przez apkę? Dziękujemy, to znaczące wsparcie i kolejny krok w stronę realizacji naszych marzeń.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/prawie-130-zl-z-booking-com/

 

Jesteśmy coraz bliżej uzbierania kwoty, która jest potrzebna do renowacji klubowego sztandaru.
Może to dziwnie zabrzmi, ale mam poczucie, że kiedyś z dumą będę mógł powiedzieć wnukom, że ich dziadek miał wkład w renowację sztandaru Pogoni Szczecin. To radość. Wcześniej, jako kibice, nie mieliśmy stałej okazji do tego typu zaangażowania. Cieszę się, że to się zmieniło. Można czasami się nie zgadzać, ale czy nie jest tak w każdej rodzinie? Czym będzie nas więcej, i czym więcej serca włożymy w klub, tym większa szansa na powodzenie wspólnych planów.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/pogon-to-rodzina/

 

Za nami bardzo wyrównana kolejka. Wiele drużyn osiągnęło zbliżoną liczbę punktów. Nie oznacza to jednak, że działo się niewiele. Mamy kilka awansów i spadków, a przede wszystkim zaostrzone apetyty na wielkie emocji w ostatnich potyczkach sezonu.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/walka-trwa/

 

Rekordzistka od początku wdrożenia inicjatywy dokonała już 82 zakupów! Dziękujemy, Pani Iwono! Nasza liderka najczęściej korzysta z serwisu Allegro.pl. Tuż za nią klasyfikuje się Pan Rafał z 73 transakcjami, a także Pan Michał z 71 zakupami. Najwyższa kwota zwrotek uzbieranych przez jednego kibica wynosi 2382,51 zł. Nie musimy chyba dodawać, że kapitalny wynik jest autorstwa użytkownika Bella Storia, który z regularnością godną podziwu wspiera granatowo-bordowych. Najwyższa kwota transakcji ogółem jednego apkowicza to już 14 042,01 zł. Na drugim miejscu jest osoba, która dokonała zakupów na kwotę 12 144,48 zł. Kibicujemy Wam wszystkim!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/rekordy-znow-poprawione/

 

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe